Саморозвиток

Потужне вправа, яка зробить вас щасливішим: метод Річарда Гіра

«Спробуйте і побачите, як сильно зміниться все у вашому житті».

Напевно ви зустрічали таких людей, яким краще, ніж іншим гірше. Вони користуються негативними емоціями оточуючих для власного задоволення або зміцнення свого его. Навмисно викликають роздратування і злість у інших, щоб відчути себе краще. І як тільки ми піддаємося на їх маніпуляції, скочуємося в негатив, тут же віддаємо владу над собою.

Популярний актор Річард Гір практикує одне просте вправу, яке, за його словами, змінює все в житті на краще. Чому б не спробувати?..

«Є одне потужне вправа, досить просте, яке я почав застосовувати багато-багато років тому. Кого б я не зустрічав на своєму шляху, будь то людина чи комаха, перша думка, яку я допускаю по відношенню до цієї істоти: „Я бажаю тобі щастя!“ Але головне, щоб ця думка, дійсно, була найпершою: „Я бажаю тобі щастя“. Вона повністю змінює далі те, що відбувається між вами і цією людиною. Кажу це, виходячи з особистого досвіду...», — Річард Гір.

«Іноді буває вкрай складно, коли зустрічаєшся з ворогом, коли опиняєшся віч-на-віч з несподіваною жорсткої ситуацією... І саме в цей момент ти отримуєш можливість створити навколо себе інший простір... Ти бачиш, як у ньому спливає ця негативна емоція, і до того, як вона візьме над тобою „верх“, ти встигаєш її перетворити... Ти бачиш все, як є: ось проявляється невігластво; гнів — не що інше, як невідання з мого боку, з їх боку.

Перетворіть його, відпустіть, перетворіть в любов. „Я бажаю тобі щастя!“ Спробуйте і побачите, як сильно зміниться все у вашому житті».

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст