Притчі

Чому про одних людей кажуть, що у них світла душа, а про інших, що темна

Світло — це не тільки розмови про Віру і Бога...
2.1к.

Світло — це не тільки розмови про Віру і Бога...

— Чому про одних людей кажуть, що у них світла душа, а про інших, що темна, — запитала дочка, — адже в душу людини зазирнути не можна. Люди можуть прикидатися.

Мати відповіла:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

— Коли зустрічаєш людину зі світлою душею, то тобі стає світло. Якщо ти відчуваєш якусь душевну біль, то поруч з такою людиною вона стихає. Така людина буде зміцнювати віру в Бога, віру в себе, ти відчуваєш тиху радість і надію на щастя, хочеться всіх любити і творити добро.

— А якщо начебто людина говорить все правильно, але мені від його правильності стає погано? Опускаються руки і життя здається якоюсь безпросвітній? Чи означає це, що людина лицемірний і злий?

— Ні, доню. Це означає, що душі цієї людини не вистачає світла. Що ця людина нещасна, і спілкуючись з тобою несвідомо ділиться з тобою своєю бідою.

— І що мені робити тоді?

— Світити для самої людини. І чим більше зусиль ти будеш прикладати, щоб світити, тим більше світла тобі дасться!

Запам'ятай, світло — це не тільки розмови про Віру і Бога. Світло — це привітна Посмішка, Добре слово, Підтримка і Допомога.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст