Притчі

«Непрожите життя притягує печалі»: притча від великого царя Соломона

«Що посіяли, те і збирайте. Бути нещасним — це вибір...»
8.1к.

Ці слова були сказані дуже давно, але ми і сьогодні можемо користуватися порадами царя Соломона і перетворювати своє життя.

Коли цар Соломон спускався з гори під час сходу Сонця, його зустріла натовп людей і запитала в один голос:

Хто ми?

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

На що цар відповів:

Ви — світло, ви — зірки, ви — істина, в кожному з вас живе душа і цілий Всесвіт. Завжди слухайте своє серце і пориньте в розум.

У чому сенс життя?

Соломон сказав:

Життя — це велика нагорода і шлях. Своєю присутністю ви приносите світло в цей світ. Ваше життя — це ціла історія. Ставтеся до свого життя як до свята. Оскільки життя має нескінченну цінність.

Чому багато хто з нас нещасні?

Соломон відповів:

Що посіяли, те і збирайте. Бути нещасним — це вибір. Бідність — це частина нещастя, яку ми самі створюємо своїми руками. А гіркота є плодом неуцтва. Звинувачуючи когось, ми втрачаємо силу. Прокиньтеся, бо убогим може вважатися той, хто не усвідомлює себе. Ви стаєте бідними, якщо даремно витрачаєте свій час. Не прозябайте своє життя. Не давайте суспільству погубити вас. Багатство не повинно стати вашим прокляттям.

Як впоратися з нещастям?

Цар відповів:

Перестаньте засуджувати себе. Не порівнюйте себе з іншими, і не розділяйте. Дякуйте Всесвіт за те, що маєте. Радійте життю, тому що саме радість привносить чудеса. Навчіться любити себе. Полюбіть себе, вас полюблять все. Вмійте молитися в радості і нещастя обійдуть вас стороною. Щастя — найкраща їжа для душі.

Як знайти шлях до щастя?

Соломон відповів:

Щастя можуть приносити любов, умиротворення, подяку. Щасливими стають ті, хто знайшов рай всередині себе. Приймайте і даруєте радість і будете щасливі. Пізнайте єдність і знайдіть своє призначення. Знайдіть щастя через гармонію в душі. Відчуйте всю красу цього світу, відкрийтесь сонцю, усвідомте себе і любіть себе. також пам'ятайте, творення і відчуття свободи приносять щастя.

В чому суть достатку?

Цар відповів:

Ваше життя — це найцінніша річ у скарбниці Бога. Всередині кожного з вас є невичерпне багатство. А достаток навколо вас безмежно. Багатство цього світу не знає меж. І тому в кожного є шанс стати багатим. Тим більше ви даєте цього світу, чим більше отримуєте. Щастя стукає до вас у двері. Знайти «скарб» в собі і ви зможете відкритися достатку.

Як знайти «світло»?

Соломон відповів:

«Впивайтесь» кожним моментом. Бо непрожите життя притягує печалі. Пам'ятайте, що у вас всередині, то і зовні. Внутрішній морок породжує «морок». А світ призводить до щастя. Просвітлення являє собою сяйво 1000 сонць.

Можна знайти гармонію?

Соломон відповів:

Навчіться жити по-простому. Нікому не шкодити, не заздріть. Сумніви повинні очищати розум, а не призводити до безсилля. Навчитеся творити заради творчості. Забудьте про минуле, так ви перетворите сьогодення і майбутнє. Наповніть себе любов'ю і приносите в цей світ щось нове.

Як досягти досконалості?

Цар відповів:

Щасливі здатні на преображення. Нещасні залишаються рабами. Оскільки щастя і свобода нероздільні. Осягайте почуття щастя. Відкрийтесь світу, і він відкриється вам. Будьте собою і живіть в гармонії.

За матеріалами: На Дозвіллі

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст