Персона

6 секретів некрасивою красуні Людмили Гурченко, яка стала іконою стилю

Самий головний секрет Людмили Марківни крився в прямій спині. Незважаючи на обставини і косі погляди, осудливі слова і критику, вона тримала спину прямо. І радила всім наслідувати її приклад, нікому не показувати свою слабкість і йти по життю з гордо піднятою головою.
17.5к.

Прийнято думати, що у Людмили Гурченко був складний характер. Ніби з нею було важко працювати і уживатися. Але ті, хто знав Людмилу Марківну дійсно близько, з цим не погоджувалися. У неї була добра душа, просто актриса рідко кому відкривала її.

А ще вона ніколи не вважала себе красунею. На думку Гурченко, їй завжди чогось бракувало в собі самій. Але вона наполегливо працювала над тим, щоб виглядати ідеально. При цьому вона дуже впевнено заявляла: створити себе під силу кожній жінці без винятку, для цього потрібні лише бажання і трохи фантазії, а от гроші — справа другорядна.

Вивчення себе

Людмила Марківна насправді не вважала свою зовнішність видатною. На її думку, головним достоїнством було вміння дивитися на себе об'єктивно. Вона все життя вивчала сама себе, виділяла гідності і вміло приховувала недоліки. При цьому актриса робила ставку на власну індивідуальність, не бажаючи бути такою, як всі. Людмила Гурченко невпинно формувала свій стиль і радила жінкам частіше розглядати свої фотографії, ставати перед дзеркалом і аналізувати: які фасони підійдуть до типу фігури, які аксесуари відвернуть увагу від недоліків.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

А ось до моди вона ставилася з неабиякою часткою поблажливості, адже встигнути за нею занадто складно. Вона була впевнена: не можна повторювати те, що бачиш на інших, нехай навіть це будуть самі ультрамодні речі. Людмила Гурченко сама готова була управляти модою, тому що невпинно працювала над собою і своїм стилем.

6 секретів некрасивою красуні Людмили Гурченко, яка стала іконою стилю

Сміливість

Людмилу Марківну постійно критикували: за надто екстравагантні образи, прочинене в танці коліно, нестандартну зачіску, яку чомусь називали вульгарною. І треба було мати певну сміливість, щоб протистояти хвилі критики і дотримуватися виробленого стилю.

Ну що могло бути нескромного в образі Оленки Крилової з «Карнавальної ночі»? Однак саме там героїня актриси танцювала з таким азартом, що ненароком оголила коліно.

Втім, Людмила Гурченко вважала сміливість своїм достоїнством, саме вона дозволяла їй створювати неповторні цілісні образи, які вона одягала на себе, як сукня, а потім трималася, говорила і ходила саме так, як того вимагав її «вбрання».

6 секретів некрасивою красуні Людмили Гурченко, яка стала іконою стилю

Фантазія

Звичайно, Людмила Марківна на піку своєї кар'єри могла собі дозволити вбрання від провідних модельєрів Радянського Союзу, а при виїздах за кордон вона набувала плаття «від кутюр». Але при цьому вона могла придбати два однакових дешевих сукні в «Дитячому світі» і за пару ночей змайструвати собі таке вбрання, від якого падали в непритомність перші модниці. Їй ставили питання про те, хто дизайнер її карколомного костюма, Каваллі або Карден, а актриса реготала до сліз.

Вона невпинно придумувала прикраси для своїх блузок, зав'язувала банти самим немислимим чином, розшивала вбрання екзотичними рослинними візерунками і створювала орнаменти з бісеру. Актриса могла сміливо йти на будь-які заходи в сукню, придбаному в столичному ГУМе, все одно дізнатися в ньому виріб массмаркета було майже неможливо, як не можна було зустріти другий такий же наряд. Навіть туфлі вона примудрялася розшивати намистинами і бісером.

6 секретів некрасивою красуні Людмили Гурченко, яка стала іконою стилю

Спритність рук

Дуже важливим вважала для себе Людмила Гурченко вміння шити. Вона була здатна переробити будь-який наряд, тим більше, що на її тонку талію важко було знайти готове плаття від кутюр. Горезвісні костюми від Каваллі і Кардена вона теж безжально перешивала. Втім, безліч суконь і блузок, а також сценічних костюмів вона створювала самостійно, починаючи з ескізу і закінчуючи пришитими власноруч гудзиками.

Заради можливості створювати вбрання самостійно вона методично освоювала складну вишивку і вчилася працювати з мереживом. Саме вміння шити дозволило актрисі завжди виглядати приголомшливо стильно, адже дефіцит їй не був страшний. Якщо актрисі потрапляло на очі якесь стареньке сукні з мереживом і цікавими ґудзичками, вона миттєво починала думати про те, що можна з нього зробити. І довгі роки зберігала цікаві шматочки і незвичайні застібки. До кінця днів вона могла з пари відрізів тканини і декількох прикрас створити неповторний образ на всі випадки життя.

6 секретів некрасивою красуні Людмили Гурченко, яка стала іконою стилю

 

Жіноча брехня

Людмила Марківна пишалася тим, що жила чесно, але єдиною своєю жіночої брехнею вважала бажання обдурити своє тіло. Вона пристрасно хотіла залишитися молодою та красивою і вважала, що не можна засуджувати за це жінку. Актриса засмучувалася, коли її намагалися виставити посміховиськом, і прекрасно усвідомлювала свій вік, боролася за свою зовнішність в спробах залишитися незабытой.

З сумом вона говорила про те, що її досвід і мудрість нікому не потрібні, і продовжувала робити все всупереч моді, тенденціям і так, власним віком. Вона залишалася потрібної, незважаючи на те, що хворів застарілий перелом, виходила на сцену і знову відчувала себе молодою та популярною.

6 секретів некрасивою красуні Людмили Гурченко, яка стала іконою стилю

Пряма спина

Самий головний секрет Людмили Марківни крився в прямій спині. Незважаючи на обставини і косі погляди, осудливі слова і критику, вона тримала спину прямо. І радила всім наслідувати її приклад, нікому не показувати свою слабкість і йти по життю з гордо піднятою головою.

Насправді Людмила Марківна знала ще один секрет: ніколи не говорити про себе всю правду. Навіть без її участі, про неї і так народжувалося безліч чуток і легенд, тому актриса навчилася приховувати свої справжні почуття і емоції, а іноді й деякі факти власної біографії.

За матеріалами: Культурологія

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст