Персона

«Мені не пощастило з найважливішими речами в житті»: 8 одкровень Шерон Стоун про себе

«На землі ніколи не буде повного миру і спокою. Але вони можуть існувати в твоїй голові».
3.2к.

Шерон Стоун стала знаменитою після 30-ти. У 32 вона знялася для Playboy, в 34 зіграла в «Основному інстинкті». І отримала відразу дві кінонагороди — як краща актриса і як найбажаніша жінка.

Журнал People включив Шерон до переліку 50 найкрасивіших людей світу, британський Empire віддав їй 77-е місце в рейтингу найсексуальніших зірок століття. Карколомна кар'єра!

Але так у неї все добре насправді? І що вона з цього приводу думає?

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Мені не пощастило з найважливішими речами в житті. Мені не пощастило зі здоров'ям, і мені не пощастило з шлюбом, але я взяла себе в руки і просто вирішила жити далі.»

«У 2001 році у мене було сильне крововилив у мозок, так що альтернатива спокійному старіння мені добре відома. Кров поступала в мозок дев'ять днів. Відсоток тих, що вижили після того, що пережила я, дуже невеликий. Потім я витратила два роки на те, щоб навчитися заново ходити, говорити і читати. Після цього будь-які розмови про зморшках мені здаються смішними.»

«На землі ніколи не буде повного миру і спокою. Але вони можуть існувати в твоїй голові.»

«У США живе 400 тисяч фарбованих блондинок з однаковими носами, однаковими гігантськими губами, перекроенными щоками і білосніжними зубами. Невже хтось знаходить їх привабливими?»

«До 58 років я зрозуміла, що краса йде зсередини. Для того щоб бути красивою, треба робити те, що ти хочеш робити, і робити це кожен день. Я ось люблю танцювати і танцювати до знемоги.»

«У першій половині життя твоє обличчя — це те, з чим ти народився. У другій половині — те, чого ти заслуговуєш.»

«Забавно, але я не розуміла, що приваблива, до тих пір поки не подивилася „Основний інстинкт“.

І останнє.

«З черницею мене не переплутати».

Тьху-тьху...

Одрі Хепберн якось сказала: «Прекрасні лише ті очі, які прагнуть бачити в людях тільки хороше».

Велика Коко Шанель підтвердила: «Догляд за собою має початися з серця, інакше ніяка косметика не допоможе».

Їх думка продовжила Шарон Стоун: «По-справжньому красива жінка завжди добра і до інших жінок, і до людей взагалі. Вона не сприймає суперництва, інтриг і підлостей».

Думаю, що всім трьом можна вірити.

P. S. У 58 років Стоун стала доктором філософії, закінчив той самий університет, що кинула в юності. До речі, і без всякої скоринки рівень IQ актриси дорівнює 154 (такий же показник у Альберта Ейнштейна).

За матеріалами: Молодість як особиста реальність

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст