Персона

«За все доведеться заплатити»: геніальні і цинічні цитати Аль Пачіно

«Нікому ніколи нічого не пояснюйте — кожен все одно зрозуміє так, як йому вигідно».
1.6к.

Аль Пачіно вже понад півстоліття радує глядачів своїми ролями, але й не тільки. Його слова стають афоризмами, спонукають замислитися... Сьогодні підбірка кращих цитат Аль Пачіно. Беріть на озброєння!

1. Секрет у тому, щоб спілкуватися з тими, хто краще. Битися з тими, хто сильніше. Любити того, кого не можна. Не вмирати там, де помирають інші.

2. Гордість і зарозумілість — слуги диявола. Якщо ти не зможеш керувати ними, вони почнуть керувати тобою.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

3. Коли тобі вже за шістдесят, бачиш, що мчиш по якомусь тунелю без зворотного квитка і починаєш розрізняти далеко гору, яка і буде твоєю останньою зупинкою. Але поки я не доїхав, мені хочеться продовжувати робити те, що я роблю.

4. Перше правило — не здаватися. Друге правило — пам'ятати про першому правилі.

5. У дитинстві я благав бога про велосипеді... потім зрозумів, що бог працює по-іншому... я вкрав велосипед і почав благати бога про прощення.

6. Гроші роблять ваше життя простіше. Якщо вам пощастило з цим, вам пощастило.

7. Легко обдурити очей, але важко обдурити серце.

Зовнішність може вводити в оману, але справжніми почуттями і емоціями набагато важче маніпулювати, їх складно підробити. Це підкреслює важливість щирості в людських відносинах.

8. Ніколи не переоцінюй своє значення в чужому житті.

9. Вчинок завжди важливіше слів. Людина здатна кричати дві години — і допомогти... або два роки сюсюкати — і зрадити.

Аль Пачіно підкреслює важливість дій, а не просто слів. Чиєсь поведінку і вчинки розкривають його справжній характер, незалежно від того, що він говорить. Не обманюйте себе порожніми обіцянками, а звертайте увагу на те, як люди поводяться насправді.

10. Мені не потрібна красива дружина, за гроші я можу подарувати їй будь-яку зовнішність. Мені не потрібна багата. У мене і так все є. Мені не потрібна ласкава. Майже всі жінки стають такими заради моїх грошей, а тих, хто не стає, я можу завоювати. Мені потрібна порядна дружина. Вірність і хорошу репутацію мені не купити ні за які гроші світу.

11. У мене немає часу, щоб ненавидіти тих, хто ненавидить мене. Тому що я занадто зайнятий тими, хто любить мене.

Набагато важливіше зосередити увагу на позитивних, люблячих відносинах, це більш продуктивне і приносить задоволення використання часу, ніж зациклення на негативі або ворожості.

12. Не поспішайте говорити про себе. Розмова про вас почнеться, як тільки ви підете.

13. Я бачив людей з ампутованими ногами, з протезами замість ніг. Але найгірше ампутована душа, її ніякими протезами не заміниш.

14. Коли мене відштовхують, я віддаляюся. Коли мене забувають, я ні словом, ні поглядом не буду про себе нагадувати.

15. Життя — це великий супермаркет, бери що хочеш, але не забувай — каса попереду, за все доведеться платити.

В житті у нас є свобода робити вибір і слідувати своїм бажанням, але, в кінцевому рахунку, нам доведеться зіткнутися з наслідками наших дій. Аль Пачіно застерігає від безрозсудного поведінки і підкреслює важливість відповідальності.

16. Іноді краще бути з дияволом, якого ти знаєш, чим з ангелом, якого ти не знаєш.

17. Ви ніколи не будете самотні, якщо у вас є книга.

18. Тримай своїх друзів близько, а ворогів ще ближче.

19. На випадок, якщо я буду потрібний, то я там же, де й був, коли був не потрібен.

20. Нікому ніколи нічого не пояснюйте — кожен все одно зрозуміє так, як йому вигідно.

За матеріалами: Психологія і Факти

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст