Персона

Моніка Беллуччі: чому 30-річних чоловіків приваблюють 50-річні жінки

Вся справа в енергії і душі!

Актриса і модель Моніка Беллуччі — одна з тих яскравих жінок, які своїм прикладом доводять, що можна бути прекрасною і після 50 років. Вона домоглася кар'єрного успіху після 30 років, стала матір'ю майже в 40 і показала, що жінка може бути господинею своєї долі...

Моніка Беллуччі: «Чому всіх так шокує, коли 30-річний чоловік зустрічається з 50-річною жінкою?» – запитала вона і сама ж відповіла на своє питання: «вся справа в енергії і душі, а не у віці тіла. Справжня сексуальність в голові, в умінні фантазувати і багатій уяві, а не у віці. Я не дивуюся, коли 20 - і 30-річні чоловіки зустрічаються з жінками, які значно старше. І мене не дивує, що чоловіки знаходять таких жінок у віці, як, наприклад, Ізабель Юппер, Катрін Деньов і Шарлотта Ремплінг, дуже привабливими. Чоловіки дивляться на Джуді Денч і бачать, скільки в ній енергії. І це дуже привабливо. Я теж дивлюся на цих жінок, і сподіваюся, що з роками зможу придбати це внутрішнє багатство».

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст