Історії

Чому жінки з віком краще не мати подруг: п'ять історій

Як правило, це відбувається після дуже негативного досвіду...
2.1к.

Багато жінок знаходять важливу підтримку в своїх подруг в будь-якому віці, в той час як інші воліють відокремитися. Як правило, це відбувається після дуже негативного досвіду. Чим же можуть насолити подруги, щоб почати вважати, що без них краще?

Ірина, 38 років:

«Я ніколи не говорила своїй подрузі, скільки заробляю. Вона була впевнена, що небагато. Постійно мене критикувала, засуджувала. Казала, що мені потрібно змінити роботу, взяти іпотеку. Наша дружба не пережила моменту, коли Лена дізналася, що квартира, в якій я живу — давно моя, іпотека закрита і я почала будувати будинок.

Лена сказала, що мої погляди на життя досить консервативні, їй зі мною нудно і спілкуватися ми далі не зможемо».

Інна, 35 років:

«Все було добре, поки наші діти не пішли до школи в один клас. У мого сина навчання кульгала, подруга запевняла, що у них теж. Уроки роблять по 3 години, з істерикою, ні одного слова по-англійськи вивчити не можуть. Я вірила, давала поради. А в 2 класі, у 2 чверті вчитель провела батьківські збори. Сина подруги назвали зіркою класу, хвалили, як самого кращого учня. І навіщо було брехати?»

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Люба, 40 років:

«Моя подруга запропонувала злітати з нею в Грузію. Наша подорож пройшло добре, було багато вражень. Вона намітила поїздки в інші країни, але я відмовилася, сказала, що буду їздити з чоловіком і дітьми. Подруга образилася, попросила більше її не турбувати. А адже скільки років поспіль сиділи за одним столом по святах. Не спілкуємося вже більше 5 років».

Катя, 46 років:

«Я ходжу в районну бібліотеку, беру книги, щоб читати перед сном. Подруга зацікавилася, попросила сфотографувати і показати. Я зробила фото і відправила їй в месенджер. Вона надіслала у відповідь усміхнений смайлик, написала, що ці книги розріджують мозок. Якщо щось читати в 40+, то Гете і Ніцше. Я назвала її зазнайкой, ми перестали спілкуватися».

Лера, 26 років:

«Поїхала відпочивати, попросила подругу доглянути за моїми тваринами — кішкою і собакою. Мама мені казала, щоб я сторонньої людини в хату не пускала, але і вона мені допомогти не могла — працювала до вечора, а вона живе на іншому кінці міста. Мама наговорила всяких жахів, але я тільки посміхнулася і відповіла, що все буде добре, турбуватися не треба.

Яке ж було моє здивування, коли мама виявилася права: квартира була брудною, курній, пропах тютюновим димом, хоча моя подруга не курить. За лічильниками за 2 тижні накрутилось по 10 кубометрів води. Корму залишилося стільки ж, виходить, що подруга тварин майже не годувала.

Але найжахливіше було потім. Протягом кількох місяців до мене стукали чоловіка і вимагали Машу. Один раз навіть довелося викликати поліцію, щоб кавалера втихомирили...»

За матеріалами: Простачка

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст