Саморозвиток

Найлегший спосіб вивчити китайську

Здається, що вивчити китайську мову повністю практично неможливо, але цей простий і веселий спосіб — зробить чудо!
2.6к.

Китай... Які перші асоціації виникають у Вас з цією країною? «Велика Китайська стіна, танці драконів, величезна чисельність населення, кунг-фу і ієрогліфи». Це те, що виникає в уяві в перші 10 секунд. Китай – велика країна, яка відома не тільки високою чисельністю населення, але і безліччю виникають тут геніальних ідей. Багато твердять, що це країна «плагіату», але ніхто не сперечається, що ще це країна доступних цін і величезних можливостей.

Китайська мова для нас — просто смішні ієрогліфи, але при належному бажанні він не так вже складний для сприйняття. Головне, включити фантазію і підкорити черговий мову.

Chineasy

Книга художниці Шаолань Сюе «Chineasy» — посібник для легкого навчання
складного мови. Китайські ієрогліфи виглядають абсолютно заплутано
і незрозуміло на перший погляд. Здається, що розібратися в них нереально.
Посібник «Chineasy» навчить нас орієнтуватися в ієрогліфах
і в їх прочитанні. Головне: щоб ми ставилися до процесу
навчання з почуттям гумору і фантазією.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Новий візуальний метод творить чудеса. Потрібно запам'ятати найбільш часто зустрічаються ієрогліфи і нам відразу стане легше розуміти, як правильно читати тексти, сприймати чужу культуру і полюбити китайську мову.

10 забавних і простих ієрогліфів з книги Шаолань Сюе «Chineasy»

Нижче представлені 10 ієрогліфів, які зможуть показати вам, що китайська мова – складний, але його навчання – творчий процес, у якому головне: наважитися почати.

1. Чоловік

Person

2. Кінь

Horse

3. Жінка

Woman

4. Дерево

Tree

5. Вогонь

Fire

6. Сонце

Sun

7. Місяць

Moon

8. Двері

Door

9. Собака

Dog

10. Два

Dva

Ви запитаєте, навіщо потрібна фантазія для вивчення мови? Бо головне в цій методиці – творчість. Наприклад, ієрогліф  «вулкан» складається з двох ієрогліфів «вогонь» і «гора».

Volcano

А слово «відьма» пишеться з допомогою двох ієрогліфів «жінка» і «чарівник».

Witch

У китайській мові деякі форми складових елементів використовуються лише в частині складного ієрогліфа. Вони називаються «piangpang». У китайській мові можна писати і вертикально, і горизонтально, що для нас, в принципі, незвично. Читати можна справа наліво, зліва направо, зверху вниз. Немає тільки одного варіанту – «знизу вгору». У сучасному світі частіше використовують варіант «зліва направо», як і в європейських країнах.

Китайська мова – тональний мову. В цьому його чергова особливість. І вона ускладнює процес навчання, але в методиці «Chineasy» є цифрові позначення, які допоможуть впоратися з цим завданням.

Немає нічого неможливого для будь-якого з нас. Головне: зробити перший крок, а далі все вийде, адже ті, хто пробує, завжди ближче до мети, ніж ті, хто побоявся почати шлях.

Читати уривок з книги
Детальніше про книгу (сайт видавництва)
Купити книгу в Росії і в Україні

Марина Познякова

author avatar
Марина Познякова Автор
Марина Познякова — талановитий і унікальний автор статей, яка має не тільки глибокими знаннями, але і надихає здатністю мріяти і надихати інших. Закінчивши Донецький Національний Університет імені Василя Стуса, Марина знайшла своє покликання у створенні текстів, які зачіпають душі читачів. Її основні теми — це відносини між людьми, езотерика і роздуми про життя, що відображає її широкий кругозір і інтерес до глибинних аспектів людського існування.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст