Саморозвиток

Три високоефективних якості успішних людей

Успішні люди. Якими якостями вони володіють, що допомагає їм досягати поставлених цілей? Чим вони відрізняються від інших людей? Існує три високоефективних якості успішних людей.
1.6к.

Ця категорія людей здатна як би дивувати і зачаровувати, володіє приємною силою харизматичної особистості. Вони відчувають абсолютне право керувати іншими людьми, навіть якщо вік, кваліфікація і досвід не відповідають необхідним показниками успішного лідера.

1. Внутрішній магнетизм

Харизматична людина наділений владою, він може впливати на дії і думки оточуючих. Коли такий лідер, наприклад, з'являється в офісі, життя раптом закипає. Він може говорити тихо або голосно, може заїкатися, бути некрасивим або красивим – однак люди воліють йти за ним. Можна назвати це як завгодно – харизмою, лідерством, сильною енергетикою.

2. Ризик у поєднанні з відповідальністю

Успішним людям притаманне ризик, відвага, потяг до екстриму на відпочинку, у праці, у всьому. Успіх у бізнесі – поєднання ризику з відповідальністю: людина приймає рішення, ціна якої дуже висока, за яким завжди послідують зміни, що і є ризиком. Ділові люди щодня приймають декілька ризикованих, авантюрних та небезпечних рішень. Причому вони не відчувають страху, навіть навпаки, отримують задоволення, коли беруть відповідальність за людей і за справу.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Можна помітити, що успішні люди не проявляють азарту, граючи в ризиковані ігри. Це пов'язано з тим, що на роботі вони отримують весь той рівень адреналіну, в якому вони потребують. Разом з тим, можна побачити екстремально відпочиваючих чиновників і дітей багатих людей. Вони користуються штучним взбудораживанием себе, так як в реальному житті вони не відчувають достатнього рівня стресів.

Екстрим для успішних людей дійсно є основною формою відпочинку. Вони не вдаються до шкідливих звичок. Продовжуючи щодня читати Newsbanks, наприклад. Але як тоді змусити себе забути про свій бізнес? Допомагає екстрим – небезпека, ризик, навантаження. Тому вони крутять сальто на лижах, катаються по складним гірським шляхам, стрибають з парашутом і т. д. Вони відчувають себе невразливими, безстрашними, повністю впевнені в контролі над ситуацією, не обтяжуючи себе складанням заповітів.

3. Працездатність і інтенсивний життєвий ритм

В даному випадку їх своєрідним вічним двигуном є висока енергетика. Ці люди працюють по 15-20 годин, прилетівши в Москву з Камчатки, тут же відправляються на переговори в США, звідти – летять на відпочинок, покататися на гірських лижах, а там знову повернутися на своє підприємство. Ритм життя успішних людей настільки інтенсивний, що заступники і помічники, а також люди з найближчого оточення не завжди витримують ні психологічно, ні фізично.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст