Корисні поради

11 порад, які допоможуть у вивченні іноземної мови

Порад, які допоможуть у вивченні іноземної мови, у даній статті представлено не так вже й багато, але вони надзвичайно важливі.
3.4к.

Сьогодні іноземну мову можна вивчати за допомогою Інтернету. Наприклад, більше про курси англійської мови можна дізнатися за посиланням https://www.englishdom.com/ua/course/ чи на багатьох інших сайтах. Правда, навіть це не дозволяє багатьом які навчаються освоїти чужий язик так швидко, як би хотілося.

Ось кілька порад з цього приводу.

Потрібно чітко розуміти, для чого саме

Будь-хто може знайти причину, по якій треба вивчати іноземну мову, але насправді причина далеко не завжди може підвести до правильної мотивації. Правильна мотивація — це коли людина чітко розуміє, що іноземна мова дійсно необхідний йому для здійснення його заповітної мрії. Якщо така мотивація є, бажання вивчати нову мову буде підштовхувати але більш копітка, а значить і швидке навчання. Адже зрозуміло, що якщо хтось мріє жити в Англії, Німеччині чи у Франції, чи якійсь іншій англомовній країні, то спершу потрібно вивчити відповідну мову. Правда, якщо людина мріє жити на чужині і вважає, що для цього знати місцеву мову йому зовсім не потрібно, тоді даний пораду, напевно, йому нічим не допоможе.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Як зручніше

Незважаючи на те, що в наш час можна навчатися навіть онлайн, не кожній людині це підходить. Декому зручніше навчатися при особистих зустрічах з учителем. Також хтось любить навчатися за двадцять хвилин в день, а інші віддають перевагу більш щільний графік навчання. Тому чоловік повинен спершу зрозуміти, як саме йому найзручніше вивчати мову. Не варто і говорити про те, що зручність прискорює ефективність будь-якої справи, в тому числі і навчання мови.

Не повинно бути перерв

Займатися всього по півгодини в день, як не дивно, можна, але робити це потрібно регулярно. Фахівцями давно доведено, що коли навчання зупиняється на довгий проміжок часу, такий розклад — мінус у всіх сенсах цього слова.

Вибір правильного вчителя — це дуже важливо

Ця рада просто необхідний тим, хто вирішив вивчати іноземну мову безпосередньо при особистій зустрічі з учителем. Напевно, не варто і говорити про те, що людям, характери яких несумісні, неймовірно складно робити щось разом, і між учителем та учнем подібні ситуації також відбуваються нерідко, в тому числі і в тих випадках, коли навчання ведеться по відеозв'язку. Звичайно, ще зі шкільних років людям намагаються нав'язати думку, що вчителі ставляться до учнів однаково. Тільки проблема в тому, що навчатися з людиною, не підходящим за характером, буде складно, навіть якщо він буде намагатися догодити всіма силами. Психологи кажуть, що для навчання іноземної мови насамперед треба вибирати вчителя, який приємний учневі саме як людина.

Питання вчителю необхідні

Питання вчителя — не просто важливо, а необхідні. Багато людей, які вивчають іноземну мову, ведуть себе досить несміливо в бесіді з учителем, навіть тоді, коли навчання йде по скайпу. Фахівці стверджують, що учні, які постійно задають якісь питання вчителям, є зовсім не тими, хто погано засвоює знання, а тими, хто намагається засвоїти якомога більше матеріалу, і в підсумку проходять навчання досить швидко. Цікаво, що рекомендується задавати навіть питання, які не пов'язані з темою уроку, який йде у відповідний момент, так як в майбутньому ці знання в будь-якому випадку стануть в нагоді.

Фільми без перекладу

Можна сказати, що ця рада є нетрадиційним, але в будь-якому випадку він добре впливає на вивчення іноземної мови. Кожен, хто вивчав іноземну мову, знає, що простіше всього сказати щось на ньому, ніж зрозуміти іноземця. Саме тому перегляди фільмів без перекладу можу допомогти в тому, щоб навчитися краще розуміти мовця іноземною мовою. Зрозуміло, необхідно вибирати виключно ті картини, які представляються цікавими. В іншому випадку дивитися фільм довго просто не вийде. Якщо ж стрічка подобається, то і дивитися цікаво, і процес навчання може затягнутися, що, зрозуміло, обов'язково дасть свої плоди.

Подорожі не зашкодять

Якщо є можливість, то варто відвідати ту країну, де говорять мовою, що вивчається. Перебування у відповідній середовищі сприятливим чином позначиться на вдосконаленні вимови, сприйняття чужої мови на слух, а також дасть можливість використовувати знання на практиці. Та що там говорити, вивчати іноземну мову таким чином, напевно, найцікавіше.

Інші поради

Зрозуміло, це ще не все. Ось ще кілька порад з цього приводу, які також можуть допомогти в навчанні іноземної мови, якщо той, хто навчається, звичайно буде слідувати їм непохитно.

При цьому список, який буде згадано нижче, допоможуть при вивченні будь-якої мови, навіть якщо взяти до уваги тільки один з них.

  • Вивчати правила читання мови, так як у всіх іноземних мовах слова часто вимовляються не так, як пишуться;
  • Виконувати потрібно різні види будівель, а не тільки займатися читанням іноземною;
  • Обов'язково потрібно застосовувати знання на практиці, адже так мову краще і швидше засвоюється;
  • Слід повторювати вже пройдені будівлі, так як це зміцнює знання.

З усього цього не так вже й складно зробити висновок, що чим більше порад буде взято до уваги одночасно під час вивчення іноземної мови, тим швидше це навчання буде проходити. Однак не варто забувати, знову ж таки, що вивчати іноземну мову бажано тоді, коли це необхідно правда. Як свідчить одна легендарна мудрість, навіть у поганого вчителя учень може стати професіоналом, якщо дуже цього захоче. Чого вже говорити про ті ситуації, коли і вчитель від бога, і учень хороший. Зрозуміло, всі поради освоїти, представлені в даній статті, засвоїти може не кожен, проте якщо взяти на замітку хоча б один з них, то навчання іноземної мови буде проходити в рази швидше і цікавіше.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст