Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 30-го травня

Найголовніша цінність для цих людей – це свобода.
3.8к.

30 травня

Люди, народжені 30 травня,творчі, харизматичні і артистичні. Володіють фантастичною пам'яттю, вміють відмінно концентруватися, навіть в суєті можуть «переключитися» для вирішення виниклої задачі. Переважно їх відмінною рисою є величезний інтелектуальний потенціал, а також проникливість і швидкість розуму, які допомагають справлятися зі складними ситуаціями. Дуже активні, частіше за все вони роблять одночасно кілька справ, легко перемикаючись між різними завданнями і не плутаючи одне з іншим.

Найбільшого успіху вони зможуть досягти, відкривши свою справу, так як цим людям простіше працювати на самих себе, без начальства над головою. Свобода самовираження та ініціативи – це найголовніше для них в роботі.Якщо вам необхідний цінну підказку або безпристрасна оцінка того, що відбувається звертайтеся до тих, хто народився 30 травня. Вони не посоромляться сказати в обличчя всю правду і допомогти слушною порадою.

Найголовніша цінність для цих людей – це свобода. Вони прагнуть зламати рамки, постійно змінювати і змінюватися, це стосується в тому числі і тієї роботи, якою вони займаються. Частенько цим людям хочеться створити імідж дуже серйозних і відповідальних людей, але у них це виходить погано. Володіють підвищеною збудливістю і вразливістю -при напруженні і стресі важко контролювати свої емоції. У них багато друзів і знайомих — їх манери поведінки, харизма і яскраві емоції притягують до них шанувальників. Чоловіки, народжені в цей день, дуже часто і різко змінюють настрій. Жінки одночасно живуть подвійний або потрійний життям, граючи різні ролі — ведуть бізнес, облаштовують побут, виховують дітей і знаходять час для хобі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

ПОРАДА:

Слідкуйте за своїми обіцянками — не беріть объязательств, які не зможете або не встигнете виконати.
Не перестарайтеся в темпі і активності життя — паузи допоможуть привести багато до балансу.
Дотримуйтеся основної життєвої мети і не марнуйте себе на дрібні, незначні вчинки.

Головні аспекти 2018 року для народжених 30 травня

ЧАС ЗМІН. НОВИХ ПОЧИНАНЬ

Довго хотіли привнести в життя щось нове, довго не наважувалися? Час використовувати енергію року для заявки про свої амбіції, почати діяти по максимуму. Дозвольте собі зайнятися тим, що вам найбільше подобається, викликає у вас найбільшу натхнення. Саме час нарешті записатися на курси , поміняти роботу, зайнятися спортом, змінити імідж, стиль... почати нове життя. Перші два-три місяці зажадають маси зусиль, але не варто кидати почате на півдорозі. Це рік великих можливостей і вибору шляху на найближчі дев'ять років. Шукайте і не втрачайте відкриваються нові можливості, цікаві ідеї. Відчуваєте в собі творче натхнення — творіть! Можливо, через кілька років це творчість стане вашим основним заняттям. Енергія на підйомі — сміливо робіть крок вперед, покладаючись лише на себе. Рухайтеся вперед рішуче і сміливо, яскраво виявляючи свою індивідуальність. Життя дає шанси — головне їх використовувати і зробити правильний вибір. У вас все вийде!

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото —  danlik.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст