Нумерологія

Наука чисел допоможе розповісти, яким буде наступний 2019 рік

Енергетична вібрація чисел.
4.1к.

Щоб точно знати, яким буде для знаків зодіаку прогноз в 2019 році, потрібно визначити кількість року по даті народження. Приміром, дата народження 05 жовтня 1980 року. Кількість року можна обчислити за наступною формулою: 0+5+1+0+1+9+8+0=24=2+4=6. Число вийшло рівним 6. Прогноз слід знайти з отриманої цифри.

Число 1

Ви маєте в своєму арсеналі дар переконання, тому для вас не складе праці позбутися труднощів. У вас не буде проблем з підписанням договорів або з укладенням угод. Завдяки вашим дипломатичним навичкам, все пройде гладко. У 2019 році зникнуть всі проблеми в особистому взаємовідносини. Гнучкий розум і кмітливість не дасть в стінах будинку вибухне скандалу або сварці. Є шанс зустріти ту людину, з ким можна поринути з головою в любовний зв'язок.

Число 2

Вам потрібно розробляти стратегію для подальших дій, а не практикувати тактику. Розподіліть енергію на підвищення своїх духовних знань і укріплень сімейних відносин. Будь-які конфлікти вирішуйте миролюбним шляхом. Не потрібно кардинально міняти своє життя — розлучатися або вступати в шлюб. Контролюйте свої емоції, і вас не спіткають розчарування. Не довіряйте першим зустрічним, використовуйте всю міць своєї інтуїції.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Число 3

Настав час виконувати найзаповітніші бажання. Щоб стати успішним, не потрібно зациклюватися на одній проблемі. Робота обіцяє бути прибутковою, тому фінансова винагорода чекає вас не за горами. Використовуйте кожну вільну хвилинку для самовдосконалення. Не піддавайтеся паніці і не робіть хаотичних дій. Проявляйте свою щедрість по мірі можливості, а замість вас віддячать ніжністю і взаєморозумінням.

Число 4

Ваші вроджені здібності допоможуть вам знайти добре оплачуване заняття. Дотримуйтесь чітку дисципліну і рішучість у плані своїх дій. Працюйте на совість, адже все, що ви отримаєте, вам не буде піднесено просто так. В особистому житті відносини зміцняться і стануть стабільнішими. Облаштуйте свій побут і поміняйте розпорядок дня, і ви побачите, настільки ваше життя зміниться в позитивну сторону.

Число 5

Зірки для вас приготували перевірку на міцність. У матеріальному плані очікується помірна стабільність. Ваші доходи не будуть перевищувати розмірених витрат. Вам доведеться покопатися в собі і зрозуміти, в чому полягає сенс справжнього покликання. Відносини в особистому плані обіцяють придбати якусь ступінь довірливості. Що стосується любовного тяжіння, то воно буде на найвищому рівні. Ваше бажання укласти шлюб буде доречним.

Число 6

Вам належить зробити вибір на користь нового напрямку в роботі. Розширюйте свій кругозір і заводите корисні знайомства. Обидва пункти вам будуть необхідні протягом усього року. Залишайте позаду свої сумніви і переживання. Настав час від них позбавлятися назавжди. Особисте життя не плутайте з робочими моментами. Шукайте в обох сторонах золоту середину. Не відкладайте все на потім. Не починайте копатися в минулому, живіть майбутнім і насолоджуйтеся його проявом.

Число 7

Нарешті ви зможете обрати вірний шлях і знайти довгоочікувану свободу. Вам не вистачало сміливості, щоб знову відчути своє щастя у повній мірі. Ви станете більш впевненими в собі. У роботі ви можете отримати нову посаду, яка анітрохи не буде вас обтяжувати. Особисте життя вийде на новий рівень, тому нові відносини не змусять себе довго чекати. Головне, що вам потрібно — це ковток свіжого повітря, і він прибере вашу втому і роздратування.

Число 8

Навколишній світ вирішить вас віддячити тим, як ви до нього ставилися. Правило бумеранга ще ніхто не відміняв, тому чекайте віддачі в будь-якому виконанні. У бізнесі вам належить вирішити, як просуватися далі, і потрібні вам надійні компаньйони. Грайте за правилами гри і не перетягувати опонентів на свою сторону. Може виникнути нерозуміння того, що ви задумали. В особистих стосунках ваші емоції будуть залежати від вашого загального стану, тому бережіть нерви.

Число 9

В цьому році завершується весь цикл вибудуваного вашого плану. Але це не означає, що вам слід підбивати підсумки. Вам належить перегляд всіх уявлень про своєму особистому житті, кар'єрі, стосунках, гроші та престиж, але не більше. Така переоцінка цінностей дуже корисна для вашої особистості. У вас з'явиться можливість змінити щось в особистому житті, надаючи їй нову форму відносин. Міцні і довговічні відносини — запорука вашого майбутнього.

Ілюстрація — f8.pmo.ee

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст