Нумерологія

Таємниця останньої цифри вашого року народження

Переплітаючись воєдино, стародавні науки нумерологія і астрологія стверджують, що рік народження будь-якої людини зумовлений понад. Душа вибирає його усвідомлено, а остання цифра року народження особливо значуща.
5.3к.

Всі стихії і сили, наявні в природі, визначають душевну організацію людини, впливають на звички і пристрасті, від яких невипадково важко позбутися. Все це відображено в останній цифрі року народження.

Остання цифра року народження 0 і 1

Це люди, немов зроблені з металу — незалежні, самостійні, вільні. Сильні характером, поглядом на життя. Уважні до оточуючих, намагаються нікого не образити.

У житті всі хочуть упорядкувати, воліючи баланс і рівновагу. Їх відрізняє надійність, рішучість і індивідуальність. Труднощі роблять їх тільки сильнішими, вони не зійдуть зі свого шляху, і тим більше не відмовляться від задуманого. Для цих людей важливо визнання оточуючих.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Серед недоліків можна відзначити надмірну імпульсивність і особливу тягу до грошей і розкоші. Якщо такі люди стають керівниками, то спуску не буде нікому. Високі стандарти — це принцип роботи.

Остання цифра року народження 2 і 3

Це чарівні і душевні люди. Можуть плисти за течією, помічаючи найменші подробиці, на які більше ніхто не звернув уваги. У них приголомшливе уяву, працює на 100%.

Серед них запросто зустрінеш філософа чи мислителя. Свої доводи переконливо обґрунтовують. Можуть освоїти декілька професій. А інтуїція робить їх дипломатами, здатними вловити те, що вислизає від уваги навколишніх.

Вони хороші організатори, і не менш помічені виконавці. Не заздрісні, і з радістю будуть допомагати розвиватися тим, хто поруч.
До недоліків можна віднести скритність, і схильність до маніпулювання.

Остання цифра року народження 4 і 5

Цим людям протегує сила природи. Вони чітко дотримуються своїх ідей. Люблять досліджувати світ, подорожувати. Володіють силою переконання і схильні до аналітики.

Їх креативність проявляється у всьому, до чого вони торкаються, а працьовитості їм не позичати. Часто праця є їх сенсом життя. Найкраща риса — впевненість в своїх силах. Відмінно працюють в команді.

Вони не женуться за надмірностями, задовольняючись тим, що є. Не намагаються стрибнути вище власної голови. Відсутність егоїстичних ноток робить їх хорошими друзями.

Грішні люди тим, що часом беруть на себе завдань більше, ніж можуть виконати, і просто не встигають впоратись.

Остання цифра року народження 6 і 7

Вони завжди шукають пригод, оскільки активні та енергійні. У них прекрасні задатки керівників, люблять конкуренцію, грають і виграють.
Привабливі і привабливі люди, навколо них завжди рух. Вони ніколи не забувають про сімейні цінності, підтримують їх і розвивають.
Висока самооцінка і впевненість у собі роблять їх прекрасними керівниками різних рівнів. Розум, рішучість, комунікабельність і в необхідній мірі дружелюбність, роблять їх універсалами широкого профілю.

З недоліків можна відзначити надмірне прагнення до досягнення своїх цілей. Егоїзм, часом, змушує їх йти до своїх цілей, як кажуть, по головах.

Остання цифра року народження 8 і 9

Це люди надійні, терплячі і відповідальні по відношенню до близьких. Моральні цінності високо розвинені і вони часто стають прикладом для наслідування.
У них багато амбіцій і планів. Будь-які проблеми вирішують добре зваживши всі за і проти. Рішення приймають з розумом. Можуть покладатися на свою інтуїцію, вона у них добре розвинена. Завжди дисципліновані і ввічливі.

Цим людям не вистачає авантюризму й пристрасті. Часто бувають впертими, рідше жорстокими. Паніку може викликати страх невідомості, але вони швидко беруть себе в руки.

Ілюстрація — svoyputcentr.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст