Нумерологія

Як номер телефону впливає на вашу долю?

Нумерологія відкладає відбиток на всі сфери життя, і номер телефону не є винятком. Сума чисел, з яких складається номер, несе в собі певну енергію, надаючи вплив на свого господаря.
8.6к.

Щоб виявити своє число, потрібно зробити простий сумарний підрахунок всіх цифр, та все звести до простого однозначного числа.

Наприклад, номер телефону 7-915-247-64-46. Значить: 7+9+1+5+2+4+7+6+4+4+6=55= 5+5=10= 1+0=1

У кожного вийде своє число від одиниці до дев'яти. Тепер треба розшифрувати, що означає ця цифра.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Ця цифра служить підтримкою в особистому ініціативної програмі, сприяючи розвитку енергійних дій. Номер ніби створений для переговорів в області ділової сфери. Користуючись ним легше узгодити різні зустрічі, презентації, договори.

2. Двійка хороша для прийняття дзвінків зі всього світу. Він служить каталізатором до гармонії, співробітництва, налагодженню контактів. Його власник буде з легкістю налаштуватися на одну хвилю з позвонившими, але щоб досягти далекоглядних цілей, доведеться виходити за межі особистого комфорту.

3. Відмінна цифра для творчої активності. З ним будуть щасливі журналісти, рекламісти, актори, працівники туристичних фірм, художники. За цим номером чудово узгоджувати інформацію про поїздки і розвагах.

4. Четвірка має векторну спрямованість на трудові успіхи в області облаштування територій, ремонту, доставки. Такий номер добре мати на складі або у відділі постачання. Хороший він і для домашнього блага, хоча його власникам рекомендовано виходити із залежного стану, зацикленого на вирішенні побутових питань.

5. Сприяє залученню справжнього успіху, у різних сферах життя. Дарує впевненість і залучає удачу. Багато справи, отримавши зелене світло, приносять свої плоди. Але з'ясовувати по телефону любовні відносини погана ідея, тому що незрозуміло, чим це може закінчитися.

6. Шістка зовсім не годиться для організації нових заходів, рішучих справ, відповідальних доручень. Швидше допоможе у вирішенні проблем вимагають делікатності. Хороший для погодження про зустрічі з друзями і союзниками, для довгої розмови закоханих, для контролю за дітьми.

7. В нумерології сімка — це символ творчого початку. Сімка створює сприятливий ґрунт для того, щоб налагодити роботу в області дослідницької діяльності, нових розробок, наукових розвідок. За цим номером вчасно прийдуть поради і рекомендації.

8. Відмінно підходить для постійного зв'язку з партнерами по бізнесу, даючи шанс просунути себе в кар'єрі. Число допомагає своєму власнику досягати успіху в матеріальній сфері. Сприяє авторитарного зміцненню. Найважливіші справи, пов'язані з переговорами, будуть завершені легко і швидко.

9. Перспективне число, для початку нових справ, що сприяє знаходженню свіжих контактів і зв'язків, що підтримує фінансову сферу та комерційні можливості. Однак не варто забувати про моральні принципи і законі.

Фото — etozhizn.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст