Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 1-го червня

Народжені 1 червня, природжені оратори і сперечальники, дуже переконливі, рішучі і аргументовані у своїх висловлюваннях.
3.9к.

1 червня

Люди, народжені 1 червня, творчі, креативні, оригінальні, спритні і вкрай незалежні. Їх самодостатність має дві протилежні грані: з одного боку, це впевнені в собі люди, які часто служать прикладом для оточуючих, з іншого — індивідуалісти і егоїсти, які не готові рахуватися з чужою думкою. Часто виступають у ролі лідерів та ініціаторів — у них сильний новаторський дух і рішучість. Вони досить амбітні і готові піти на ризик заради досягнення заповітної мети.

Народжені 1 червня, природжені оратори і сперечальники, дуже переконливі, рішучі і аргументовані у своїх висловлюваннях. Вони вміють дуже захоплено говорити на ті теми, які надихають їх самих. Якщо загорелиль якоюсь ідеєю — перепон для них не існує,готові йти куди завгодно і присвячувати їй весь свій час. Причому їм частенько дуже цікаві різні сфери життя: від якихось юнацьких захоплень до серйозних наук. Ці люди люблять веселі жарти, ненавидять нудьгу, а тому у них завжди багато знайомих і приятелів. Вони не переносять буденність і одноманітність буднів, це наганяє на них нудьгу і тужливий настрій. Деякі з них володіють природженою скромністю і стриманістю -їм буває дуже складно продемонструвати всю повноту і глибину своїх почуттів навіть самим близьким людям.

Їх чутливість допомагає розуміти інших людей та їх потреби, тому в роботі з людьми вони себе проявляють найкращим чином. Не бояться братися за будь-яку роботу,часто обирають творчі напрямки в професії або ремесленические - шеф-кухарі,кондитери, парихмахеры, швачки, меблевики, кровельники, дизайнери, стилісти, письменники. У вартості тих чи інших речей і послуг вони розбираються непогано, вміють збирати гроші і розпоряджатися ними, тому їм потрібно обов'язково розглянути торгівлю як один з варіантів їх професійної діяльності.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

ПОРАДА:

Навчіться керувати своєю імпульсивністю та впертістю.
Кілька разів у житті корисно переосмислити весь свій попередній досвід, самих себе, свої бажання і, якщо треба, не боятися повністю змінити своє життя.
Вчитися займатися тільки тим, що подобається, а не тим, що добре для оточення - тільки в такому разі зможете реалізувати свої таланти.

Головні аспекти 2018 року для народжених 1 червня

ЧАС ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ

Цей рік завершує дев'ятирічний цикл. Так що все, що ще не доведено до кінця, доведеться закінчити, крім тих справ, які мають великий період розвитку. Саме час з'ясувати стосунки, викинути або продати те, що вже не потрібно, сплатити старі борги. Життєві обставини будуть наповнені подіями, які спровокують вас завершити старі відносини, переглянути робочі плани, зайнятися благодійністю.

Важливо зрозуміти причини невдач, стресів, конфліктів, розібратися в собі, відпустити всі накопичені образи і гнів. Рік не буде гладким, занадто багато проблем доведеться вирішувати, але в кінці ви відчуєте полегшення, адже попереду новий цикл і нові звершення. Часто виникає занепокоєння, здається, що втрачається мета і сенс життя, все руйнується і розвалюється. Все тому, що незабаром виникнуть нові цілі і в життя з'явитися новий сенс.

Не приймайте важливих рішень, великі покупки і зміна роботу по можливості перенесіть на більш вдалий період. Переїзд, будівництво, ремонт та облаштування будинку так же не принесуть бажаних результатів в обумовлений термін, виникне необхідність додаткових вкладень або затягування графіка виконання робіт. Плануйте і приступайте тільки до тих справ, які будуть завершені протягом року.

Допомагайте навколишнім, приймайте участь у соціальних і благодійних заходах. Будьте пильні, пізнавайте світ у всьому його різноманітті. Можете відправитися в далеку подорож. Знайомтеся з культурою і наукою інших народів. Розумно приймайте події і приспосабливайтесь до подій.

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото — imgp.golos.io

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст