Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 7-го травня

Найчастіше народжені 7 травня є благородними, тонкими, піднесеними, артистичними натурами, надихнути інших.
2.6к.

7 ТРАВНЯ

Люди, що народилися 7 травня, розумні, ввічливі, уважні, дуже тонко відчувають настрій інших людей. Найголовніше для цих тонких натур – їх емоції, які є їх головним скарбом і які вони свято бережуть від чужих очей.

Унікальною особливістю людей цього дня є вражаюча відданість. Вони можуть повністю віддатися не тільки коханій людині, але і справі, що їх захопить.

Найчастіше народжені 7 травня є благородними, тонкими, піднесеними, артистичними натурами, надихнути інших. У промові ці люди конкретні, напівнатяків не люблять, відразу говорять те, що збираються повідомити.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Основна частина людей іменинників цього дня прагне рости і розвиватися, пізнаючи закони світобудови і причинно - наслідкові зв'язки. Стосується це не кар'єри як такої в матеріальному плані, а морального розвитку. Найчастіше ці люди релігійні. Це відбивається і на їх цілях у житті.
Ці люди часто дуже пунктуальні і люблять точність не тільки в часі, але навіть і в словах і діях.

Люди, народжені в цей день, дуже тонко відчувають прекрасне там, де її не помічають інші. Ці романтичні натури відрізняються особливим сприйняттям і м'якістю.Дуже люблять все красиве.Особливою цінністю для них володіє музика.

Народжені в цей день жінки іноді бувають надмірно емоційні і неврівноважені, але довгі роки старанного самоаналізу та критичного ставлення до себе, дозволяють з часом справлятися з емоціями та контролювати їх. Чоловікам також доводиться досягати поставлених цілей ціною важкої роботи над собою і внутрішньої боротьби, але результат часто виправдовує витрачені зусилля.

Воліють проводити час у вузькому сімейному колі або близьких друзів, а не в галасливій компанії. До речі, якщо говорити про сім'ю, то люди, народжені 7 травня, свято шанують сімейні традиції, а до батьківських обов'язків підходять з усією можливою серйозністю і серйозністю. Їх діти не обділені ні матеріальними благами, ні батьківською увагою.

РАДА
Навчіться приймати себе такими, якими ви є, з усіма недоліками і достоїнствами-ідеальних людей не існує.
Вчіться розуміти природу своєї дратівливості і вміння впоратися з цим станом.

Головні аспекти 2018 року для народжених 7 травня

ЧАС РОЗШИРЕННЯ ГОРИЗОНТІВ

Рік стрімких змін, росту, розвитку і розширення ваших можливостей. Доведеться приймати рішення, на які ви раніше не вирішувалися — не було сміливості робити вибір. Покажіть, на що ви здатні, часу на роздуми не буде. Особистісний ріст підкріплюється нової відповідальністю і випробуваннями.

Це час змін, відкритість, спілкування. Виявляйте живий інтерес до життя, збагачуйтеся новим досвідом, накопичуйте знання, які знадобляться вам в майбутньому. Реалізуйте свої можливості. Можете ризикнути і значно просунутися вперед. Ризик виправданий — ось лейтмотив цього року. Ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю вибору, що вимагає швидкої реакції. Проявіть при цьому мудрість і розсудливість.

Ймовірно, ви зміните роботу або розширите розпочаті проекти, охопивши нові області, або откроите вихід на міжнародний рівень. Використовуйте нові підходи, адаптуйтеся до змін. Про стандартні рішення доведеться на якийсь час забути. Це рік заявити про себе, свої досягнення. Не соромтеся частіше і голосніше хвалити себе. Пріоритетним у цьому році буде все, що пов'язано з інформацією і зв'язками — можливо, спливе наклеп, обмани або інформація з минулого, яку ви так хотіли отримати. З'являться можливості подорожувати, відчути нові яскраві емоції хвилюючих вражень.

Час сприятливий для зміни місця проживання, зустрічі вірного друга, нового роману, набуття знайомих, які підтримають ваші нові ідеї та інтереси. Однак будьте обережні, постарайся все-таки не втрачати голови.

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото — astrologanna.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст