Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 3-го травня

Люди, народжені 3 травня, можуть з легкістю контролювати не тільки свої думки, але і емоції...
2.6к.

3 ТРАВНЯ

Люди, що народилися 3 травня,дуже товариські, харизматичні, практичні,достатньо активні і енергійні ,відкриті і вперті.Вони розумні, наділені сильною інтуїцією, можуть передбачити розвиток тієї чи іншої ситуації, освічені інтелігенти.

Співрозмовника приємніше просто не знайти, зачарує і забалакає будь-якого.

Основна якість людей цього дня народження– вони завжди над натовпом.Їх неможливо не помітити.Поєднання природного чарівності і блискучого, допитливого розуму дозволяє їм завжди бути на висоті. З них виходять відмінні лідери і оратори.Ці люди наділені загостреним почуттям справедливості.
Люди, народжені 3 травня, можуть з легкістю контролювати не тільки свої думки, а й емоції. Багато з них часто гострі на язик. Їх жарти часом можуть зачепити за живе і боляче поранити.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Вони надійні і вірні друзі.При необхідності вони не тільки дадуть добру пораду, але і допоможуть вирішити ситуацію.
Блискуче розбираються у всіх нюансах соціальної психології, а тому з них виходять відмінні лідери . Ці люди завжди оптимістично налаштовані, а їх іскрометний гумор неодмінно виділяє їх в будь-якому колективі.Арбітри, посередники та радники – ці місця для них ідеальні для роботи. Крім того, аналітична діяльність в маркетингу і менеджменті теж відповідні професійні сфери для цих людей. Вони можуть проникливо прорахувати всі можливі ходи, що можна використовувати в бізнесі.

Народжені 3 травня – чудові кулінари, які з задоволенням втілюють свій кулінарний талант заради друзів і близьких, а також щедро діляться перевіреними рецептами з оточуючими.

В особистих стосунках, які народилися 3 травня, часто не схожі на самих себе, настільки вони боязкі і не наважуються показати, що їм хтось подобається. При цьому часто вони дуже вимогливі до інших.

РАДА

Робіть ставку на особисту дружбу і намагайтеся проявляти більше рішучості в любовних справах.
Частіше проявляйте свої дружні теплі почуття, показуйте відкрито наскільки ви ними дорожите - друзями та родиною і цінуєте спілкування з ними.
Знаходьте дипломатичні варіанти у відстоюванні справедливості.

Головні аспекти 2018 року для народжених 3 травня

ЧАС ЗМІН. НОВИХ ПОЧИНАНЬ

Довго хотіли привнести в життя щось нове, довго не наважувалися? Час використовувати енергію року для заявки про свої амбіції, почати діяти по максимуму. Дозвольте собі зайнятися тим, що вам найбільше подобається, викликає у вас найбільшу натхнення. Саме час нарешті записатися на курси , поміняти роботу, зайнятися спортом, змінити імідж, стиль... почати нове життя. Перші два-три місяці зажадають маси зусиль, але не варто кидати почате на півдорозі. Це рік великих можливостей і вибору шляху на найближчі дев'ять років.

Шукайте і не втрачайте відкриваються нові можливості, цікаві ідеї. Відчуваєте в собі творче натхнення — творіть! Можливо, через кілька років це творчість стане вашим основним заняттям. Енергія на підйомі — сміливо робіть крок вперед, покладаючись лише на себе. Рухайтеся вперед рішуче і сміливо, яскраво виявляючи свою індивідуальність. Життя дає шанси — головне їх використовувати і зробити правильний вибір. У вас все вийде

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото — russiantourism.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст