Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 23-го квітня

Люди, народжені 23 квітня, ретельно вибирають своє коло спілкування, але і перед близькими воліють не розкриватися повністю – вони вважають, що це може порушити чітко розпланований хід подій...
2.8к.

23 КВІТНЯ

Люди, народжені 23 квітня, хороші аналітики і тонкі знавці людських душ. Зазвичай відмінно розбираються в психології, розумні й проникливі,відчувають приховані мотиви поведінки багатьох людей. Вони новатори — практично постійно знаходяться в пошуку свіжих ідей і рішень. Дуже часто вибирають одну сферу діяльності на все життя, але це не заважає їм удосконалюватися і вносити нововведення у все, за що б не бралися. Відчувають справжнє щастя, якщо можуть присвятити своє життя обраній справі. Разом з тим, їх індивідуальність не повинна придушуватися. Оточуючі повинні дозволити їм творчо розвиватися, інакше вони втрачають інтерес до життя і витрачають свої природні дані даремно.

Їм варто періодично стримуватися від бажання відкрито критикувати і наставляти кого б то не було – дружина, колегу, власної дитини. Особливо побоюватися своєї імпульсивності і нестриманість у висловлюваннях. Одну гучну заяву або навіть висловлена зопалу думка – і суспільний статус може бути зіпсований назавжди.

Вони не люблять погоджуватися з більшістю, люблять сперечатися, іноді при цьому ігноруючи навіть здоровий глузд, але, всупереч сподіванням, вони не дратують цією своєю звичкою оточуючих, настільки вони товариські, привітні та милі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Люди, народжені 23 квітня, ретельно вибирають своє коло спілкування, але і перед близькими воліють не розкриватися повністю – вони вважають, що це може порушити чітко розпланований хід подій. Впевненість у собі, в завтрашньому дні і гроші – ось основні їх цінності.

Митці, музиканти, письменники, журналісти і художники , народжені в цей день,претендують на безсмертя своїх творінь, бізнесмени мріють стати родоначальником великого бізнесу і передати його своїм нащадкам. Юристи, фінансисти, бухгалтери, лікарі намагаються відкривати приватну практику з величезною кількістю клієнтів. Їм неодмінно потрібен простір для самовираження і самореалізації, часто таким людям ці умови допоможуть запропонувати або допоможуть створити покровителі. - Яку професійну діяльність не обирали для себе ці особистості, на першому місці для них завжди буде визнання.

РАДА

Необхідно стримуватись від нав'язування способу життя і думок, які вважаєте вірними, не читати моралі, не вчити, не лізти з порадами без попиту.
Не варто занадто сильно опікати дітей, нав'язувати своє *правильне* думка.
Контролюйте свої занадто гострі висловлювання і тримайте надміру злі думки при собі.
Намагайтеся з людьми бути в першу чергу добрими і привітними.

Головні аспекти 2018 року для народжених 23 квітня

ЧАС ОЧІКУВАННЯ, ДИПЛОМАТИЧНОСТІ

Рік терплячого, неквапливого просування і розвитку. Цілком можливо, що ви внесете зміни , підкорегуєте деталі виконання свого задуму. Важливо не розгубити те, що було задумано і зроблено в минулому. Будьте розбірливішими у зв'язках, не розповідайте занадто багато про свої плани, захищайте себе і свою ідею. Встановлюйте контакти з партнерами, шукайте гармонію і рівновагу в сімейних відносинах. В цьому році можуть скластися дуже теплі, по-справжньому близькі стосунки, дружні або любовні, з перспективою на все життя.

Саме цей рік може стати вашим доленосним — ви зустрінете свою половинку. Існує ризик піддатися чужому впливу.

Не варто поспішати і метушитися і тим більше йти на відкритий конфлікт з ким би то не було. Навпаки, в цей період краще частіше шукати компроміс, обходити гострі кути, навчитися наполягати на своєму якомога м'якше. Більше покладайся на інтуїцію, особливо у відносинах з людьми. Можуть виникнути значні емоційні переживання із-за напруги у взаєминах. Займіться облаштуванням свого будинку, зробіть ремонт, перестановку або внесіть доповнення у вже існуючий дизайн.

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото — domikru.net

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст