Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 17-го квітня

Народилися 17 квітня, постійно намагаються оточити себе увагою і чекають вихваляння будь-яких своїх дій...
3.3к.

17 КВІТНЯ

Люди, що народилися 17 квітня, дуже активні й діяльні, амбітні, б'ються навіть незважаючи на перешкоди і невдачі.Вони дуже самовпевнені, розумні і спритні настільки, що виберуться з найбільш програшних ситуацій.Ці люди чудово знають, чого хочуть, і впевнено рухаються до мети. Вони борються за успіх і свій і своєї команди.Все навколо відбувається піддається ними ретельної організації.

Їм дуже важко усвідомлювати, що їх не беруть, не розуміють або ігнорують, увагу натовпу і суспільства необхідно їм як повітря. Якщо їх не чують, вони не знають, як себе вести і що робити, щоб змінити ситуацію. Ці люди досить об'єктивно оцінюють себе і цілком справедливо чекають і уваги, і поваги, і великої кількості послідовників. Релігія і філософія зазвичай приваблює цих людей. Їм взагалі цікаві теорії, які сильно впливають на натовп і уми.

З самого молодшого віку, багато народилися 17 квітня, переводять своє оточення впертістю і непокорою. Близькі та друзі страждають від різких перепадів настрою. Своєю поведінкою, багато з них, тримають оточуючих у нервовому напруженні.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Народилися 17 квітня, постійно намагаються оточити себе увагою і чекають вихваляння будь-яких своїх дій. У разі якщо цього не відбувається, вони впадають в тугу і депресію. Такі сильні зовні, в душі вони, як правило, дуже вразливі особистості.

РАДА

Навчитися поменше нав'язувати оточенню який-небудь спосіб життя.
Потрібно вміти отримувати задоволення від маленьких перемог.
Потрібно обов'язково стежити за своєю вагою, так як у багатьох є схильність до повноти.

Головні аспекти 2018 року для народжених 17 квітня

ЧАС РОЗШИРЕННЯ ГОРИЗОНТІВ

Рік стрімких змін, росту, розвитку і розширення ваших можливостей. Доведеться приймати рішення, на які ви раніше не вирішувалися — не було сміливості робити вибір. Покажіть, на що ви здатні, часу на роздуми не буде. Особистісний ріст підкріплюється нової відповідальністю і випробуваннями.

Це час змін, відкритість, спілкування. Виявляйте живий інтерес до життя, збагачуйтеся новим досвідом, накопичуйте знання, які знадобляться вам в майбутньому. Реалізуйте свої можливості. Можете ризикнути і значно просунутися вперед. Ризик виправданий — ось лейтмотив цього року. Ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю вибору, що вимагає швидкої реакції. Проявіть при цьому мудрість і розсудливість.

Ймовірно, ви зміните роботу або розширите розпочаті проекти, охопивши нові області, або откроите вихід на міжнародний рівень. Використовуйте нові підходи, адаптуйтеся до змін. Про стандартні рішення доведеться на якийсь час забути. Це рік заявити про себе, свої досягнення. Не соромтеся частіше і голосніше хвалити себе. Пріоритетним у цьому році буде все, що пов'язано з інформацією і зв'язками — можливо, спливе наклеп, обмани або інформація з минулого, яку ви так хотіли отримати. З'являться можливості подорожувати, відчути нові яскраві емоції хвилюючих вражень.

Час сприятливий для зміни місця проживання, зустрічі вірного друга, нового роману, набуття знайомих, які підтримають ваші нові ідеї та інтереси. Однак будьте обережні, постарайся все-таки не втрачати голови.

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото — siesta.kh.ua

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст