Нумерологія

Нумерологічний прогноз для народжених 29-го березня

Народжені 29 березня, досить обережні і завбачливі. Вони ретельно прораховують всі наявні варіанти , уважно вивчають обстановку і умови -лише після цього приступають до справи.
2.7к.

29 березня

Люди, народжені 29 березня, володіють великою силою волі,відважні, хоробрі, в той же час не позбавлені схильність до сентиментальності і романтиці,люблять комфорт і затишок. Вони хороші партнери, друзі та співрозмовники. Їх люблять, і цілком заслужено, оскільки вони володіють багатьма привабливими рисами характеру. Уміють посміятися над собою, що взагалі зустрічається дуже рідко. Багато з них відчувають постійну незадоволеність у всьому.Людям цього дня важко сидіти на одному місці і тому вони часто міняють місце роботи і проживання, можуть постійно переїжджати в різні міста, змінювати діяльність. Це – їх властивості від народження. Але дуже багато чого в їхньому житті буде залежати і від того, як і ким будуть виховуватися, які якості при цьому отримають, в якій навколишньому середовищі він проведе свої дитячі та юнацькі роки.

Народжені 29 березня, досить обережні і завбачливі. Вони ретельно прораховують всі наявні варіанти , уважно вивчають обстановку і умови -лише після цього приступають до справи. Вони зазвичай мають прекрасні творчі здібності, і, якщо правильно ними розпорядитися, зможуть бути цілком щасливі і благополучні. Удача в матеріальній сфері зазвичай супроводжує таким людям, але треба вибирати друзів і партнерів по бізнесу. Вони дуже розумні і винахідливі, і буває важко стежити за ходом думки. Вони віддані друзям і ніколи не кинуть їх у біді. Всі дії цих людей пронизані ідеалізмом,вони твердо переконані у своїй порядності і чесності.
І, хоча часто народжені 29 березня можуть показати чудові результати у своїй діяльності, вони не виставляють напоказ свої заслуги, і не женуться за суспільним визнанням. Їхнє слабке місце – це нестійкість перед негативними думками, які можуть позбавити їх спокою і радості.

РАДА

Не нав'язувати свою систему цінностей іншим, не кожен зможе її прийняти.
Налаштуватися на досягнення мети, і працюйте над собою.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

ГОЛОВНІ АСПЕКТИ 2018 РОКУ ДЛЯ НАРОДЖЕНИХ 29 березня

Час внутрішніх шукань. Рік призначений для отримання знань, осмислення того, що відбувається в житті, зміцнення своїх позицій. Більше уваги приділяйте собі, своєму духовному і фізичному стану. Осмисліть реальність того, що відбувається, оцініть своє положення в навколишньому вас світі. Це час для виважених, обґрунтованих рішень і дій. Самоконтроль, самоповага, сила волі допоможуть вам у подоланні перешкод. Успіх досягається в результаті власних зусиль, а не випадку.

Рік часто сприймається, як зупинка в розвитку.Трапляється, що з-за численних стресів людина захворює — це зупинка для переосмислення справжніх цінностей у житті особисто для кожного.

Не ризикуйте, не вкладайте фінанси у великі покупки, не беріть кредити — вони не принесуть бажаний результат : або домовленості будуть переглянуті, або рядка повернення не будуть виконані. Фінансуйте свою освіту: чиніть на навчання, запишіться на курси, відвідуйте майстер — класи. Углубляйте пізнання у своїй галузі діяльності, діліться своїм досвідом з іншими; розширюйте свої пізнання в нових напрямках вашого особистісного зростання. Добре вчитися або просувати області передачі знань.

Вам захочеться частіше бувати наодинці, покопатися в собі. Не прагніть весь час бути на людях. У цьому році важливо приділити увагу собі, своєму здоров'ю. Читайте, гуляйте, міркуйте, займайтеся спортом, медитацією, йогою. Вам важливо відпочити і зібратися з силами. Постарайтеся просто насолоджуватися життям.

Нумеролог Надія Штабская,
спеціально для Клубера
Фото — felice-kaori.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст