Думка

Ось чому ти раптом почав мені нудьгувати!

Тому що...
7.8к.

Тому що я ніколи тобі не брехала. Я ніколи не казала тобі, що не та, ким насправді була, я ніколи не вислизала від твоїх запитань, я ніколи не говорила нічого, що не думала. Я завжди була чесною з тобою про все і тобі ніколи не треба було переживати, що я тебе обману, тому що ти насправді мені довіряв.

Тому що я ніколи не вводила тебе в оману.  Я ніколи не говорила тобі, що готова, коли це було не так, я ніколи не обіцяла тобі, чого не виконала. Я ніколи не говорила про майбутнє, яке не бачила, і я ніколи не грала ні з твоїм серцем, ні з розумом. Ти знав, що мої слова будуть закріплені діями і ти знаєш, що з тобою я завжди дотримувалася свого слова.

Тому що я була поруч.  Ти міг зателефонувати мені пізно увечері, розповісти про велику подію на роботі, про проблеми в родині, я була з тобою нудними днями і самотніми вечорами. Я була з тобою і під час тяжких розмов, і під час тиші. Я завжди була з тобою, коли тобі було потрібно, і тобі навіть не треба було мене про це просити.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Тому що я викликала твій сміх.  Коли ти був стомлений або не в настрої, я викликала твій сміх. Я змушувала тебе сміятися зі мною, наді мною, і я сміялася з тобою. Навіть якщо мені було сумно, я все одно викликала твій сміх.

Тому що я розуміла тебе.  Я розуміла твій похмурий погляд, твою фальшиву посмішку, то, як ти рухаєшся, коли ти збуджений і коли ти розслаблений. Я розуміла затишшя перед бурею, я розуміла твою потребу в просторі. Я розуміла тебе і мені не потрібні були пояснення.

Тому що я була твоєю бухтою.  Я була тим, що відволікало тебе від твого похмурого світу. Я була милим повідомленням посеред робочого дня. Я була підтримує ранковим дзвінком перед презентацією, я була розслабленими ночами, я була тими днями, коли ми лежали в ліжку цілими днями і нічого не робили, я була посмішкою, яка потрібна тобі, щоб не зійти з розуму.

Тому що я прощала тебе.  Я прощала твоя неуважність, твій егоїзм, твоя відсторонення, твої різкі слова і те, що часом тобі не вдавалося мене зрозуміти. Я прощала тебе за ті речі, за які ти не відчував провини, і я прощала тебе за всі речі, які ти міг би зробити, але вирішив інакше. Я дійсно тебе прощала.

Тому що я приймала тебе. Таким, яким ти насправді був, брала тієї людини, яким ти був за маскою, на яку все, здається, велися. Я брала твою темряву, твої недоліки, твої слабкості і твою невпевненість. Я приймала тебе всім серцем; навіть тоді, коли тебе неможливо було прийняти, я приймала тебе.

Тому що я відпустила ситуацію і живу далі. Я більше не твоя, ти більше не можеш до мене підступитися, ти не можеш подзвонити мені серед ночі, ти не можеш покликати мене на вечерю, ти не можеш поговорити зі мною, коли у тебе проблеми, і ти більше не можеш розраховувати що я все виправлю. Ти сумуєш за мене, бо знаєш, що я знайду когось краще тебе.

Тому що вона не я.  Вона не розуміє твої тонкі натяки або твою загадковість. Вона не розуміє твоє почуття гумору або твій сарказм. Вона не витягає тебе на розмови про те, що тебе турбує і не знає, як тебе втішити. Вона не знає, як викликати твою посмішку і не знає, як тебе любити. Ти сумуєш за мене, бо нарешті зрозумів, як я тебе любила і до тебе починає доходити, що, можливо, ніхто не полюбить тебе так, як любила я.

Фото — s00.yaplakal.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст