Саморозвиток

«Будьте людьми»: 7 правил спокою на кожен день

Проходьте повз чужих конфліктів, пліток, категоричності, оценочности, злості, помсти, ниття, ярликів, заздрості. Не вплутуйтеся у все це, не підтримуйте, не витрачайте свій час... Проходьте...
3.9к.

Життя коротке, тому...

Будьте готові відпускати. Людей, морочащих вам голову, що маніпулюють, звинувачують, що скаржаться, нещасних, зводять вас з розуму, позбавляють емоційного спокою.

Будьте рівними. Тим рівністю, в якому кожен несе відповідальність за своє життя, а не чекає, що хтось зробить його щасливим або підкаже, як жити.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Будьте пильними. Не піддавайтеся на скарги і маніпуляції. Відносини — це присутність в життя іншого, а не його порятунок. Не плутати з прямим проханням про допомогу. Просять — допоможіть настільки, наскільки це є можливим для вас.

Будьте готові відійти. Не втягуйте в розбирання і звинувачення. Не виправдовуйтеся. Якщо не праві — вибачтеся. Цього достатньо. Якщо завдали великої шкоди почуттів людини — запитайте, що можна зробити, щоб загладити провину? Якщо відповіді не буде, будьте готові відійти. Це вже не про вашу провину, а про його звинувачення.

Будьте тверді. «Вас хвалять — не радійте. Лають — не засмучуйтеся». Не можна весь час вигравати або програвати. Не можна навіть ділити все на програш і виграш. Знайдіть чого навчилися і що відкрили нове в собі, завдяки цій події. Ідіть далі своїм шляхом, твердим кроком.

Будьте людьми. Проходьте повз чужих конфліктів, пліток, категоричності, оценочности, злості, помсти, ниття, ярликів, заздрості. Не вплутуйтеся у все це, не підтримуйте, не витрачайте свій час... Проходьте...

Будьте готові розлучитися. Не чіпляйтеся за изжившие себе ідеї, пробуйте нове весь час. Не залишайтеся у відносинах, які приносять більше переживань, а не радості, забирають багато сил і відволікають вас від вашого життя.

Автор: Олеся Дюндина

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст