Саморозвиток

2021 рік попросить вас позбутися від попередньої версії себе, бо на горизонті — початок нової ери

Будь цикл, який приводить нас до закінчення чого-небудь, є також і новим початком, навіть якщо ми цього поки не усвідомлюємо.
4.1к.

Будь цикл, який приводить нас до закінчення чого-небудь, є також і новим початком, навіть якщо ми цього поки не усвідомлюємо.

Цей рік був відзначений розрухою, самоаналізом, глибоким почуттям самотності, пробудженням і змінами.

Отримавши достатньо часу на роздуми наодинці зі своїми думками, ми поступово починаємо рухатися в напрямках, про які раніше навіть не замислювалися. Все більше і більше людей змінюють місце роботи, відносини, місто проживання і будинок. І це аж ніяк не збіг — тут простежується чітка взаємозв'язок.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Правда в тому, що людство зараз проходить через стадію колективного пробудження. І така зміна у свідомості вперше пов'язано з усвідомленням того, що відбувається. Ось та сама частина, де нам доводиться змиритися з фактом того, що системи, звички, структури і традиції, які керували нами в минулому існували зовсім не заради нашої вигоди і служили нам не так, як передбачалося.

Майже кожному з нас незабаром доведеться пройти через напружений цикл переродження, тобто період позитивного розпаду своєї особистості, переконань та ідей. Це надзвичайно неприємний процес, адже, як і у випадку зі змією, скидає свою шкіру, щоб розчистити місце для народження нового життя, необхідно спочатку відпустити свою попередню версію себе. Саме про це 2021 рік вас і попросить.

Якщо сьогодні у вас залишилося щось таке, від чого ви вчасно не відмовилися, якщо ви не здійснили необхідні зміни і потрібні дії, вас попросять розібратись з усім цим, адже зараз ми перебуваємо на порозі нової ери.

Хоч ми і сподіваємося, що всі зміни будуть позитивними, не варто засмучуватися через те, що процес переродження не завжди приємний і комфортний, особливо коли нам відкриваються жорстокі істини про власне життя.

Реальність така, що для більшості людей цей рік став можливістю уважно придивитися до того, хто ми такі, чим зайняті, з ким проводимо своє життя і де. У цей період вимушених роздумів багато усвідомили: щоб відповідати тому образу, ким ми хочемо стати, потрібно зробити стрибок віри.

Враховуючи всі отримані одкровення і відбулися зміни, залишається лише позбутися від усього, що так довго стримувало нас на одному місці.

Якщо цей рік був каталізатором, то наступний принесе зцілення. 2021 рік попросить вас тужити про те, що було втрачено, прийняти все нове і назавжди змахнути з себе залишки минулого. У вас не залишиться іншого вибору, крім як змінитися, і це дійсно благословення.

Ви, нарешті, зможете стати саме тією людиною, якою повинні бути стати. І хоча позбавлятися від усіх своїх коренів і звичних ідей дуже страшно, вам доведеться змиритися з тим, що звичка триматися в тіні лише стримує ваш розвиток. А на це немає часу.

Все у вашому житті готував вас до цього моменту. Прийшла пора зробити ривок і стати тим, ким вам завжди хотілося стати.

Якщо ці часи нас чомусь навчили, то це того, наскільки скороминуща й тендітне життя. Ми занадто багато приймаємо як належне. А попереду ще стільки всього незвіданого! Але якщо зараз не звільнитися від стримуючих нас кайданів, то ми так ніколи і не зможемо відчути себе вільними.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст