Саморозвиток

8 ознак того, що ви — сильна особистість (що не до вподоби деяким людям)

Ви один з них?
9к.

Вже давним-давно відомо, що люди, які не бояться відстоювати власну думку, і взагалі є сильними особистостями, часто здаються оточуючим надто зарозумілими і зарозумілими. Однак подібні думки часто більше говорять про оточуючих, а не про сильних особистостей (а ще більше — про їхнє почуття неповноцінності і невпевненості в собі).

Деякі люди сприймають вашу пряму і відкриту манеру спілкування, як грубість. Інші визнають ваше прагнення до вираження і відстоювання своєї думки тягою до домінування. У навколишніх може бути безліч подібних думок у вашому відношенні, але всі вони в кінцевому підсумку викликані одним і тим же — вашій непохитною впевненістю в собі, впевненістю, яка в поєднанні з вашими іншими сильними рисами кілька їх лякає і змушує повною мірою усвідомити власну неспроможність у цьому відношенні.

Дріб'язкові й недалекі люди відчувають загрозу з боку сильної особистості насамперед тому, що не розуміють, як можна бути настільки впевненим у собі, не звертаючи при цьому особливу увагу на те, що думають про тебе оточуючі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Отже, нижче ви знайдете 8 ознак сильної особистості, які можуть відлякувати від вас деяких людей:

1. Ви не потребуєте в чужому уваги

Як правило, сильні особистості схильні бути не найпомітнішими людьми в нашому суспільстві. Чому? Та тому, що вони тихо і спокійно роблять свою справу і спілкуються лише з тими, хто їм цікавий. У них немає ні часу, ні бажання витрачати свою енергію на безглузді вчинки, метою яких є лише залучення уваги оточуючих. Будь уваги.

Вони буквально випромінюють упевненість в собі і рішучість. Життя навчило їх ніколи не здаватися і не відступати, так що не чекайте, що вони приповзуть на колінах, лише б ви приділили їм дещицю своєї уваги.

Однак це зовсім не означає, що всі сильні особистості — суцільно відлюдники-одинаки. Незважаючи на те, що вони не потребують чужому уваги, їх харизма притягує до себе оточуючих, як метеликів на вогонь. Вони часто спілкуються з хорошими і цікавими людьми — не тому, що просять про це, а тому, що таким людям подобається бути з ними поруч.

2. Ви не намагаєтеся догодити всім підряд

Сильні люди не відчувають сильної необхідності в тому, щоб їх любили все підряд. Навпаки, вони завжди і всюди залишаються вірними самим собі, і переслідують обрані цілі навіть тоді, коли це комусь може не сподобатися.

Так, вони завжди і всюди ставляться до інших людей з належною повагою, але це не означає, що вони будуть перед кимось принижуватися, лише б тільки не вразити його хворобливе самолюбство.

Сильні особистості ніколи не приховують своїх справжніх квітів, думок і здібностей, і якщо це комусь не подобається, і хтось вважає, що це його «тисне» і «забиває», нехай їх!

3. Ви невеликий любитель відмовок і виправдань

Сильні люди ніколи не витрачають свій безцінний час на відмовки і виправдання (неважливо, свої або чужі). Якщо у них щось не виходить, вони не почнуть виправдовуватися. Ні, вони стиснуть зуби, вийдуть, якщо буде потрібно, із зони комфорту, і постараються якомога більше витиснути навіть із найгіршої ситуації.

4. Ви ненавидите розмови ні про що

Що це за розмови? Та ви й самі це знаєте. Так-так, ці незграбні і немов «дерев'яні» бесіди про те, «що в кого нового», або нудні обговорення погоди, доріг і роботи... Невже, зустрівши людину, з якою ви не спілкувалися кілька місяців, а то й років, ви дійсно хочете поговорити з ним саме про це?

Чи Не краще обрати якусь гарячу, живу, повну енергії тему, і поговорити зі співрозмовником про почуття, мистецтві, енергії, загадки всесвіту — про що завгодно, що дійсно може спалахнути яскравим полум'ям дискусії? Це полум'я зігріває серця і душі, особливо якщо його розділити з дійсно близькими людьми.

Як правило, сильні особистості, які мають свою думку, дуже розумні. Саме тому вони потребують обговорення ідей, інновацій або креативних способів прибрати стоять у них на шляху перешкоди. Вони воліють теми для розмов, здатні стимулювати їх розум і запалити іскорку в очах. Вони цураються порожніх розмов тому, що вони порожні. Тому, що такі розмови — це звичайне сміття, загорнутий у тьмяну обгортку.

5. Ви не терпите невігластві і бездушності

Найбільше ви не терпите людей, схильних виносити ультимативні остаточні рішення в областях, в яких вони недостатньо розбираються, і діяти інстинктивно, навіть не намагаючись «включити» свій мозок.

Сильні особистості, подібні вашій, в більшості, якщо не у всіх випадках є результатом інформованості, співчуття і глибоких роздумів.

6. У вас є чіткі моральні принципи, і ви завжди їм прямуєте

Ви твердо і впевнено стояти на своїх ногах, і ніщо не здатне вивести вас з рівноваги. Неважливо, наскільки дикої і ненормальною здається оточуючим ваша мораль, і наскільки сильно вона відрізняється від їх поглядів на світ, лише ви вносите в неї навіть найменші зміни, і лише в тих випадках, коли твердо впевнені в тому, що це правильно.

Ніхто не здатний схилити вас до чогось такого, що йде сильно врозріз з вашими моральними принципами.

7. Ви завжди готові визнати свої помилки

Сильні особистості тому й сильні, що знають не лише про своїх сильних, але й слабких сторонах. Вони намагаються дистанціюватися від власного его, почуття переваги перед іншими людьми. Коли вони роблять помилку, то чесно визнають її — як перед іншими людьми, так і перед самими собою.

Ми не ідеальні, час від часу ми робимо помилки, і це нормально. Замість того, щоб, зробивши звичайну помилку, вести себе, як діти, сильні особистості визнають її і намагаються виправити.

8. Ви не зарозумілі, ви знаєте лише ціну собі і своїй думці

Ви незалежні, ви знаєте ціну як собі, так і своєму думку, і час від часу це може здатися оточуючим зарозумілим. Дріб'язкові й недалекі люди часто ображаються і ведуть себе деструктивно щодо людей, які мають свою думку і здатних його відстоювати. Вони вважають подібну поведінку нормальною, а сильні особистості — «зарозумілими зазнайками».

Ваш сильний характер може не залишити каменя на камені від їх недбало складеної системи цінностей, тому їм простіше відмахнутися від вас, навісивши ярлик зарозумілого і владного людини. Не дозволяйте їм збити вас з обраного шляху!

8 Signs You Have A Strong That Personality
Some People Find Intimidating
 via Клубер

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст