Психологія

4 дії, які виснажують енергію незалежно від вашого бажання

Енергія дається на справу!

Деякі речі впливають на наш фізичний і емоційний стан, призводять до втоми і виснаження енергії, навіть якщо ми не хочемо цього відчувати...

Ці 4 дії забирають енергію незалежно від вашого бажання чи усвідомлення:

1. Присутність у місцях масового скупчення людей, що зібралися для прояву низковибрационной енергії.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

У эмпатов взагалі будь-яке велике скупчення людей буде забирати енергію, оскільки із-за своєї надмірної чутливості эмпаты несвідомо роздають свою життєву енергію, як правило, позитивну, позитивну, а для натовпу це дуже ласий шматочок. Ось тому після повернення з таких місць эмпату потрібно час, щоб відновити свої життєві сили.

2. Коли людина протягом занадто довгого часу нічого не змінює у своєму житті, тобто він страждає, мучиться, але незважаючи на це підтримує звичний спосіб життя. Енергія завжди йде на зміни, поліпшення, прогрес і якщо цього не відбувається, рівень виділеної енергії знижується. Однак, коли у людини з'являються цілі — то відразу з'являються сили на їх реалізацію.

3. Токсична оточення, яке витягує з вас життєві сили через конфлікти, приховану, і відкриту ворожнечу, більше того, для поповнення власних запасів енергії за ваш рахунок такі люди можуть навмисно провокувати конфлікти.

4. Прокрастинація — відкладання і перенесення своїх справ на потім. Енергія кожен раз виділяється на справу або реалізацію ідеї, яку людина задумав, але через блокування дій ця енергія застигає, перетворюючись в апатію, лінь і нерішучість, сумніви, виходить таке собі замкнене коло, яке значно забирає життєві сили з-за необхідності підтримки цієї енергії.

За матеріалами: Все про любов до життя

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст