Притчі

Яка молитва найсильніша? Мудра притча, яка відповість на це питання

Бог вас завжди чує...

Молитва дає підтримку, сили і напуття від вищих сил у складних ситуаціях життя. Вона допомагає ставати більш мудрими, терпимими й милосердними...

Одного разу у старця запитали:

— Отче! Навчи мене самої сильної молитви. А то молюся, молюся, а Бог мене не чує.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Старець, посміхнувшись, відповів:

— Дві людини опинилися на безлюдному острові. Допомоги чекати було нізвідки. І вони молилися – кожен, як міг. Передусім, їм потрібна була їжа. І ось одного Бог послав її в достатку, а іншому – ні...

Потрібно було місце, щоб сховатися від негоди. Один знайшов затишну печеру, а інший – ні.

Потрібно було судно, щоб вибратися з острова. Один знайшов таке судно на березі, а інший – ні.

Тільки перший хотів сісти за весла і відчалити від острова, як згадав про свого побратима по нещастю і вирішив взяти його з собою.

Коли вони відчалили від острова, один запитав іншого: «Чому, що б я не попросив у Бога, Бог давав мені, а тобі ні?» Інший відповів: «Бог дав мені все, що я у нього просив, бо просив я його тільки про одне, щоб Він допоміг тобі».

Найсильніша молитва та, яка здійснюється з любов'ю до Бога і до ближнього.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст