Притчі

Все, що ми робимо сьогодні, має значення — мудра притча

Жив-був виконроб. Все життя він будував будинки, але став старий і вирішив піти на пенсію...

Все, що ми робимо сьогодні, має значення...

Жив-був виконроб. Все життя він будував будинки, але став старий і вирішив піти на пенсію.

— Я звільняюся, — сказав він роботодавцю. — Йду на пенсію. Буду зі старенькою онуків няньчити.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Господареві було шкода розлучатися з цією людиною, і він попросив його:

— Слухай, а давай так — побудуй останній будинок і проводимо тебе на пенсію. З хорошою премією!

Виконроб погодився. Згідно з новим проектом, йому потрібно було побудувати будинок для маленької сім'ї, і почалося: узгодження, пошуки матеріалів, перевірки...

Виконроб поспішав, бо вже бачив себе на пенсії. Чого-то не допрацьовував, щось спрощував, купував дешеві матеріали, так як їх можна було швидше доставити... Він відчував, що робить не найкращу свою роботу, але виправдовував себе тим, що це кінець його кар'єри. Коли будівництво було закінчено, він викликав господаря. Той оглянув будинок і сказав:

— Знаєш, адже це твій дім! Ось візьми ключі і вселяйся. Всі документи вже оформлені. Це тобі подарунок від фірми за довголітню роботу.

Що випробував виконроб, було відомо тільки йому одному! Він стояв червоний від сорому, а всі навколо плескали в долоні, вітали його з новосіллям і думали, що він червоніє від сором'язливості, а він червонів від сорому за власну недбалість.

Він усвідомлював, що всі помилки і недоліки стали тепер його проблемами, а всі навколо думали, що він збентежений дорогим подарунком. І тепер він повинен був жити в єдиному будинку, який побудував погано...

Мораль: Ми всі — виконроби. Все, що ми робимо сьогодні, має значення. Вже сьогодні ми будуємо будинок, в який вселимся завтра...

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст