Персона

4 ради Стівена Хокінга, після яких ви переосмисліть своє життя

Стівен Хокинг нещодавно пішов з життя. Цей унікальний чоловік, який вніс величезний внесок у науку, незважаючи на смертельне захворювання. 
5.7к.

Стівену Хокінгу прогнозували кілька років життя, однак, він прожив довге життя і присвятив її відкриття Всесвіту.

Він став прикладом для багатьох людей, прикладом того, як можна домогтися багато, всупереч всьому.

Він поважав життя, але мав обмеження, які зміг перетворити можливості. Він не перестав рухатися вперед так як вважав, що «інтелект — здатність адаптуватися до змін».

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Він був продуктивним і люблячим життя людиною, був зачарований всім, але при цьому залишався незворушним. Він прагнув зрозуміти багато чого і був обдарованим, невтомним генієм. Учителем, який завжди був цікавий.

Одного разу, він дав цікавий триступеневий рада, який виглядав наступним чином:

По-перше — не забудьте подивитися на зірки, а не на ноги. По-другеніколи не здавайтеся. Робота дає вам сенс і мета, а життя порожня без цього. В-третіхякщо вам пощастило знайти любов, пам'ятайте, що вона є і не кидайтеся нею.

Хокінг дає зрозуміти, що потрібно зосередитися на чомусь більшому, ніж межі свого власного життя. Не обмежуватися ногами, які відмовляються ходити. Є ще так багато ресурсів, які можна використовувати, щоб продовжувати йти вперед, вчитися і працювати.

Ніколи не відмовлятися від роботи — це дуже важливий рада, особливо, в епоху, коли відпочивати на пляжі і володіти деякою сумою — достатньо для щасливого життя.

Життя було б трагічної, якби не була цікавою — одного разу сказав Хокінг.

І в цій простій фразі знаходиться сила перевизначення вашої реальності, вибору того, як себе почувають і що з нею робити — в міру ваших нинішніх здібностей. Ми можемо багато чого, просто відкрийте очі і подивіться.

І останнє, але не менш важливе: Він навчив нас подяки.

Мої очікування знизилися до нуля, коли мені було 21. Все інше з тих пір стало бонусом.

Ось як Стівен Хокінг описав роки після того, як його життя змінилося після діагнозу. Бонус. За який він був вдячний.

Бути вдячним — це не результат того, скільки удачі нам дали, але головна умова для щастя. І насправді вам пощастило. Щоб це зробити. Щоб відчути. Щоб жити.

Автор — Alexandra Petrova
Переклад статті — 4 life changing advice Stephen Hawking via Клубер

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст