Нумерологія

Визначаємо карму по даті народження: як дізнатися свою долю і майбутнє?

За датою народження можна дізнатися, що чекає нас у майбутньому, з якої причини наша доля складається так, а не інакше. Визначити це допоможе простий розрахунок.
13к.

Існують ефективні способи зміни долі і очищення карми. Вони допоможуть тільки тим, хто впевнений у тому, що Всесвіт намагається вивести їх на правильний шлях, навчити чогось важливого. Не варто плутати просту чорну смугу з кармічними проблемами.

Розрахунок числа кармічного

Вважається, що свою дату народження люди отримують неспроста. Числа відіграють особливу роль в нашому світі, вони можуть відкрити нам секрети нашої долі. Нумерологія безпосередньо пов'язана з кармою.

Для розрахунку числа долі вам знадобиться тільки дата вашого народження. Наприклад, 12.03.1991.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Перший крок: перемножуємо день, місяць і рік. 12*3*1991=71676.

Другий крок: складаємо цифри отриманого числа до тих пір, поки не вийде число з відрізка від 1 до 9. 7+1+6+7+6=27. 2+7=9. Це і є шукане кармічне число.

Розшифровка чисел долі

Одиниця. Народжені під заступництвом Одиниці покликані допомагати іншим людям. Тільки таким чином можна очистити свою карму і почати жити правильно. Якщо ваше число — 1, то першочерговим завданням є боротьба з егоїзмом і ревнощами.

Двійка. Якщо Всесвіт вибрала вашим числом Двійку, то вам слід проявляти обережність у спілкуванні з іншими людьми. Навіть якщо вам здасться, що ви знайшли другу половинку, якій можна довіряти в усьому, бажано залишати деякі секрети при собі. У минулому житті ви неодноразово страждали від пліток.

Трійка. У минулих життях ви часто досягали успіху за рахунок інших. Ви могли маніпулювати людьми, змушувати їх відчувати себе ніяково. Зараз ваша доля — це безкорислива допомога оточуючим. Якщо її не прийняти, в житті може початися низка проблем.

Четвірка. Кармічне число 4 свідчить про те, що вашою долею є всебічний розвиток. Можливо, в минулих життях ви багато лінувалися, але зараз Всесвіт хоче, щоб ви це виправили. Не переставайте вчитися, прагнути до чогось більшого.

П'ятірка. Число П'ять означає, що вам не варто витрачати свій час даремно. Важливо вибрати один напрям в життя і слідувати йому. Можливо, вас чекає велика любов або незліченні багатства, а бути може, це буде духовне просвітління. Дотримуйтесь інтуїції.

Шістка. Ваша карма позитивна, тому більшість ваших проблем, якщо вони є, відбуваються із-за невпевненості. Ви вільні вибирати будь-який шлях у житті: Всесвіт не буде чинити перешкод.

Сімка. Сімка — число тверезого розуму і чистої свідомості. Всесвіт радить вам позбутися згубних звичок, у тому числі негативних почуттів та емоцій. Якщо цього не зробити, то в майбутньому на вас можуть чекати величезні проблеми. Особливе місце займає заздрість, позбавитися від якої вам допоможуть п'ять ефективних способів.

Вісімка. Число Вісім — символ зацикленості. Всесвіт намагається зіштовхнути вас з проблемами, які не мають швидкого вирішення. З-за цього у вас накопичується злість, невпевненість і негатив. Щоб цього не відбувалося, потрібно вміти абстрагуватися від проблем та приймати поразки. Марнославство і гордість — ваші головні вороги.

Дев'ятка. Число Дев'ять схиляє людину до пошуку друзів та другої половинки, але важливо не забувати і про своє покликання. Розвивайте природні таланти і цінуйте моменти, коли ви можете повністю віддатися улюбленій справі. Знайшовши застосування своїм здібностям, ви станете щасливою людиною.

Дуже часто людям заважають негативні установки, а не карма. Не варто пояснювати всі свої проблеми кармічними неполадками, адже часто люди самі винні в тому, що удача відвертається від них. Повірте в себе, спілкуйтеся з хорошими людьми, поставте перед собою певну мету — і ви помітите, як життя змінюється на краще.

За матеріалами — dailyhoro.ru

Фото — psychicsdirectory.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст