Нумерологія

Як ваш номер телефону впливає на вашу долю?

Як ви вважаєте, чи можуть телефонні номери заважати або допомагати своєму власникові в будь-яких життєвих питаннях? Виявляється, що можуть, тому що сукупність цифр в номері складається з них, які несуть в собі певну енергію.
5.9к.

Номер телефону грає таку ж роль, як і наше ім'я. Для того, щоб дізнатися, що означає ваш номер, проведіть прості підрахунки і зведіть свій номер до простого однозначного числа.

Наприклад, візьмемо довільний номер 79135414236. 7+9+1+3+5+4+1+4+2+3+6 = 45 = 9.

Тепер розшифруємо, що ж означає ця цифра.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Нумерологія номера телефону

Цифра 1

Такий номер телефону сприяє прояву особистої ініціативи, він сприяє незалежним і активним діям, новим тенденціям. Цей номер створений для вирішення ділових проблем будь-якого роду. Він відмінно гармонує з договорами про зустрічі, висновками договорів, вирішенням юридичних питань та з нотаріальними справами.

Володарем такого номера рухають внутрішні сили. У нього досить багато енергії, щоб реалізувати всі свої задуми. Номер також говорить про те, що діяти потрібно негайно.

Цифра 2

Цей номер телефону, більше підходить для того, щоб отримувати дзвінки, ніж дзвонити самому. Винятком є ті випадки, коли робота людини дозволяє зробити дзвінок без тривог і сумнівів, залишаючи на душі почуття задоволення. За допомогою цього номера можна налагоджувати контакти, він сприяє гармонії і співпраці.

Володар такого номера швидко знаходить з оточуючими людьми спільну мову. Всередині цієї людини спокій і гармонія. Однак, якщо він хоче досягти чогось більшого, то потрібно виходити за рамки свого комфорту.

Цифра 3

Цей номер відмінно підходить для різних активностей і для завершення будь-яких розпочатих і старих справ. Він відмінно підходить журналістам і рекламникам, художникам, акторам, людям, які займаються шоу-бізнесом, туризмом і комерцією. За таким номером телефону відмінно домовлятися про ділових зустрічах, про подорожах і поїздках, про розвазі і веселощі.

Номер так і кричить своєму власникові, що він повинен зосередити свою увагу на себе коханого. Швидше за все, така людина часто хоче допомогти всім і кожному, розриваючись на кілька частин від того, що не виходить все встигнути. Саме час подумати про себе. Організуйте спочатку допомогу самому собі, а потім і іншим допомагати буде зовсім не в тягар.

Цифра 4

Цей номер допомагає контактів, які спрямовані на наполегливу працю, творення і серйозність. З таким номером не варто замислюватися важливі справи та займатися спекуляцією. Він гарний для спілкування на теми, пов'язані з домашніми справами, ремонтом приміщень, і зовсім не годиться для бесід про подорожі, побачення, розваги і поїздках.

Власникам такого номера рекомендуємо навчитися виходити з свого звичайного стану і шукати нові шляхи вирішення проблем на своєму шляху. Найімовірніше, такій людині необхідно поміняти своє бачення світу.

Цифра 5

Під час спілкування за цим номером можуть відбуватися зміни у відносинах і справах, тому краще не спілкуватися з ним, коли ви точно не впевнені в тому, що ваша задумка варта уваги і реалістична. Цей номер сприяє приходу довгоочікуваного успіху, а також допомагає давно розпочатим справах дати свої плоди. Не варто з'ясовувати стосунки за цим номером, у тому числі й любовні, оскільки результат може бути дуже непередбачуваним.

Своєму власникові номер подарує впевненість у собі і приверне в його життя удачу. Якщо п'ятірка – це ваша цифра, знайте, що ви на правильному шляху.

Цифра 6

Цей номер абсолютно не годиться для нових починань, необдуманих рішень, підприємств, рішучих і швидких дій. Він допоможе вам отримати розраду або рада, підійде для вирішення делікатних проблем, у тому числі пов'язаних з близькими людьми і сім'єю. Відмінно підійде для призначення громадських зборів, конференцій, господарських справ, для зустрічей з однодумцями та друзями.

Своєму власникові номер говорить про те, що дуже важливо слухати поради своїх близьких. Цим людям також важливо розвивати інтуїцію.

Цифра 7

Номер не підходить для тривалих переговорів на теми фінансів і бізнесу, не підходить для призначення зустрічей, однак сприятливий для того, щоб налагодити зв'язки в галузі наукових розробок, досліджень, містики й філософії. Також він допоможе вам отримати поради та рекомендації.

Власникові цього номера необхідно розвивати нестандартний підхід до своїх справах і вчитися мислити оригінально, так як дане число є символом творчості та мистецтва нумерології.

Цифра 8

Відмінно підходить для контактів у сфері фінансів і бізнесу, для продажу. Він допомагає своєму власнику досягти успіху, матеріального благополуччя, сприяє зміцненню його авторитету і організованості. За допомогою цього номера дуже серйозні і важливі справи завершуються легко і швидко.

Власникові такого номера доля дала шанс реалізувати себе в кар'єрі, не варто упускати таку унікальну можливість.

Цифра 9

Цей номер прекрасно підійде для початку перспективних справ, для посилення контактів і зв'язків, для будь-яких звершень і для оголошення важливих планів. Такий номер сприяє появі сприятливих можливостей, допоможе фінансових і комерційних справах. Найбільше такий номер підходить людям зі світу мистецтв і мистецтва.

Власникові цього номера слід звернути свою увагу на моральні принципи і духовність. Такий номер є своєрідним знаком того, що людині необхідно духовно вдосконалюватися.

Автор — Баландіна Е. А.

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст