Нумерологія

Яким даром тебе нагородила дата народження

Як говоритися, «неймовірно, але факт»!
10.9к.

Безталанних людей не буває — кожного з нас природа наділила певними здібностями, реалізація яких і забезпечує наш життєвий успіх. Однак далеко не у кожного здібності проявляються ще в юності — багато людей усвідомлюють своє призначення набагато пізніше. З допомогою нумерології можна прискорити цей процес і почати розвивати свій талант прямо зараз.

Щоб дізнатися, якими здібностями вас обдарувала природа, потрібно звернутися до дату вашого народження.

Складайте всі числа, дати, поки не отримаєте цифру від 1 до 9 — це і буде число вашого таланту. Наприклад, ви народилися 17.01.1975. Складаємо всі числа: 1+7+0+1+1+9+7+5 = 4. Число таланту в даному прикладі — 4. Коли число таланту розраховано, залишається лише прочитати його тлумачення і дізнатися, в якій сфері ви досягнете найбільших успіхів.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Число таланту за датою народження

1 — символ лідерських здібностей. Ви досягнете великих успіхів у будь-якій колективній роботі, тому що зумієте захопити людей і повести їх за собою. Люди, яким відповідає це число таланту, ініціативні, наполегливі, відповідальні і комунікабельні. Це природжені керівники. Якщо зараз ви займаєте невисоку посаду, згадайте про те, що всі починали з малого — і приступайте до активних дій.

2 — символ миролюбства і дипломатичності. Це число наділяє свого володаря умінням домовлятися, розташовувати до себе самих претензійних людей і з легкістю вирішувати будь-які конфлікти та суперечки. Люди з такими здібностями можуть домогтися успіху практично в будь-якій сфері: з них виходять хороші психологи, адвокати, дипломати та підприємці.

3 — символ життєрадісності і натхнення. Ті, кому протегує це число таланту, відрізняються багатою уявою, енергійністю і тягою до творення, а також умінням настільки переконливо викладати свої думки, що навіть близькі люди не завжди можуть відрізнити обман від правди. Люди Трійки домагаються великих успіхів у художній творчості, особливо — в акторській майстерності.

4 — символ практичності і зосередженості. Висока здатність до концентрації і пильну увагу до деталей допомагають людям, що перебувають під заступництвом цього числа, домагатися успіхів навіть у самій складній і одноманітної роботи. Вони вдало справляються з важкими розрахунками і складають точні плани, тому прекрасно реалізують себе у фінансовій сфері, а також — в архітектурному конструюванні.

5 — символ допитливості та енергійності. Той, хто народжений під цим числом, прагне пізнати навколишній світ, проаналізувати і пояснити його дивовижні явища. І, як правило, люди числа П'ять наділені невичерпним запасом сил для того, щоб відкривати собі і оточуючим нові горизонти знань. З них виходять прекрасні вчені, вчителі, археологи.

6 — символ обов'язку і вірності. Природа наділила людей, з цим числом таланту величезною силою, яка повною мірою розкриється в служінні високим людським цілям. Такі люди — прекрасні вихователі, вчителі, лікарі. Як правило, навіть якщо їх сфера роботи досить далека від перерахованих вище, вони проявляють себе у допомозі ближнім: надають підтримку, дають мудрі поради і чудово виховують дітей.

7 — символ творення і мудрості. Той, кому відповідає це число таланту, наділений сильними інтелектом і аналітичними здібностями. Люди Сімки легко засвоюють інформацію, проникають у суть речей, встановлюють глибинні зв'язки між явищами світу. Дуже проникливі: вміння «бачити людей наскрізь» часто виявляється ще в дитячі роки. Успішно реалізовують себе у будь-якої інтелектуальної діяльності і творчості. Крім того, у деяких з них з часом розвиваються екстрасенсорні здібності.

8 — символ волі і сили. Народжені під заступництвом цього числа здатні знаходити вихід із найскладніших ситуацій і долати всі перешкоди на шляху до мети. Люди числа Вісім досягають великих успіхів у будь-якій сфері, що вимагає моральної або фізичної витривалості, особливо у спорті.

9 — символ творчості. Віра в ідеал і прагнення до вдосконалення світу відрізняє тих, кому відповідає це число таланту. Такі люди естетично сприйнятливими і творчі, тому реалізовують себе у творчих професіях: словесному творчості, акторській грі, музичному письменництві.

За матеріалами — lifepublic.ru

Ілюстрація — harmonyway.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст