Відносини

Від яких жінок чоловіки завжди збігають: 3 мудрих виведення

«Чоловік шукає в жінці відображення самого себе».
1.3к.

Всі ми різні, але є негативні особливості поведінки, які відштовхують всіх оточуючих. Це стосується і відносин. Є речі у жінок, які відштовхують якщо не всіх, то майже всіх чоловіків. Отже...

«Чоловік у любові шукає миру, а не війни. Ніщо так не дратує чоловіка, як агресивна жінка», — Андре Моруа.

Який би не був у чоловіка темперамент, повертаючись додому після робочого дня, він хоче спокою, затишку, гарного настрою. І вже точно він не чекає скандалів, докорів і з'ясування стосунків. Сильно нервові, озлоблені, агресивні жінка, з негативними уявленнями про світ, про життя, точно чоловіків ніколи залучати не будуть.

«Жінка повинна пом'якшувати, а не послаблювати чоловіка», — Зигмунд Фрейд.

Читайте також: Споріднені душі: 7 ознак того, що ви зустріли свою любов

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Послабити чоловіка — це почати брати на себе чоловічі обов'язки. В такому випадку він розслабиться — ну навіщо йому напружуватися, якщо жінка сама з усім справляється. А ще в якихось моментах він перестане відчувати себе чоловіком — і це логічно, коли поруч сильна жінка.

«Чоловік шукає в жінці відображення самого себе», — Айн Ренд («Атлант розправив плечі»).

Звичайно, буває так, що сходяться навіть повні протилежності. Але найчастіше чоловік вибирає ту жінку, яка здатна розділити його інтереси, яка його розуміє, і не просто робить вигляд, що їй цікаво, а саме з цим розумінням відноситься до його інтересів, захоплень, принципам, роботі.
Загалом, чоловіків дратують агресивні жінки, ті, які не дають йому бути чоловіком і ті, які далекі від його інтересів.

За матеріалами: Будні без суєти

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст