Відносини

Один з кращих порад про відносини, сміливо беріть його на замітку

Кожен раз, коли бачитеся з рідними і близькими, робіть одну річ...
1.8к.

Цей, здавалося б, проста порада допоможе зміцнити стосунки з рідними і близькими вам людьми. Якщо ви так не робите, то обов'язково почніть, приділіть вашим відносинам кілька додаткових хвилин часу.

Це один з кращих порад про відносини, сміливо беріть його на замітку, пише арт Гаспаров.

Відразу до ради. Щиро радійте зустрічі з рідними, близькими і дорогими людьми кожен раз, коли ви з ними бачитеся.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Але не просто радійте, а радійте яскраво, щиро і всім серцем. Незалежно від того, як довго ви не бачилися з людиною, півдня чи рік, радійте так, як ніби ви не бачилися з ним сто років. І як ніби ви бачитеся з ним останній раз в житті.

Яке найголовніше і найважливіше час зустрічі? Перші 5-10 хвилин. Саме в цей час ми на інтуїтивному рівні намагаємося розповісти людині все найважливіше і найголовніше. І саме в цей час слід демонструвати свою максимальну радість.

Розпитуйте дорого і близької людини, як пройшов його деньщо важливого і значущого сталося в його житті. Що для нього важливо, про що він думає, чого бажає і про що мріє. Відкладіть всі ваші справи, проблеми, інші думки й уважно слухайте.

Демонстративно і особливо уважно слухайте все, що вам говорить співрозмовник, незалежно від того, скільки йому років: п'ять чи п'ятдесят. Не перебивайте і демонструйте весь спектр позитивних емоцій, підкреслює, наскільки вам важливо і цінно все те, що вам кажуть.

Відділяйте емоції і почуття співрозмовника. Якщо дорогий і близький вам людина виражає смуток і тривогу, якщо його щось сильно турбує в житті, разом з щирою радістю від вашої зустрічі виразіть заклопотаність і сильне бажання допомогти. Як мінімум добрим словом чи ні до чого не зобов'язуючим радою. Якщо співрозмовник перебуває в піднесеному настрої, весело і з задоволенням налаштуйтеся на його хвилю.

Запитайте у людини, як ви можете зробити його день краще, дізнайтеся відповідь і зробіть. Дайте йому зрозуміти, що ви цінуєте його, любіть всім серцем і кожною клітиною свого організму щиро радієте, що він присутній у вашому житті. Найголовніше у стосунках з людьми — це не кількість спільно проведеного часу, а емоційна близькість.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст