Відносини

Я зрадила своєму хлопцю, і це було необхідно

Я впала на саме дно.
6.4к.

Існує три типи сценаріїв зради вашому партнерові. Я не заохочую цей ризикований і низький вчинок, але, якщо ви коли-небудь ходили наліво, в цьому є і світла сторона.

Перший хлопець, якого я змінила (так, так, так, я робила це кілька разів), був моїм першим хлопцем взагалі. Він був моїм найкращим другом, і змушував мене сміятися.

Через 8 місяців наших відносин, я закохалася в високого блондина, новенького в моєму класі. Тоді я вперше відчула, що означає хотіти того, чого не можна.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Почуття до мого хлопця стали коливатися, і я вирішила піти в кіно з новим симпатичним хлопчиком. В кінотеатрі було від сили 6 чоловік, включаючи нас, і після того, як фільм почався, він, недовго думаючи, запустив руку в мої трусики. Це було супернеожиданно, і я просто сиділа в розгубленості і не знала, що робити далі.

Зрештою, він зупинився, і ми поцілувалися. Це було огидно. Багато зубів і занадто багато мови.

Перший висновок, який усвідомлюєш після зради, — те, що від цього відчуваєш себе жахливо.

Якщо у вас є якесь почуття невпевненості у ваших поточних відносинах – відчуття, що ви в пастці, замішання або, в моєму випадку, потяг до іншим хлопчикам — ви зрозумієте, що не згодні отримати менше, чим хочете.

Другий раз, коли я змінила хлопцябув у більш зрілому віці.

Я закінчила університет і зустрічалася з чоловіком, який був старший за мене на 13 років. Ми любили один одного, але мої батьки ненавиділи його. У той час я працювала в прекрасному ресторані, в якому був дуже привабливий і ѕекѕуальный кухар. Він був відомий тим, що зраджував своїй дівчині.

У нас була корпоративна вечірка і я дозволила собі випити зайвого. Ми багато фліртували, потім спустилися в підвал, щоб щось забрати звідти, і виявилися наполовину роздягненими. Перш ніж мої штани впали на підлогу, я прийшла в себе і зупинила його: «Я не можу. У тебе є дівчина, а в мене – хлопець».

Він сказав щось про те, що я дуже ѕекѕуальна, і, оскільки нас тягне один до одного, нам варто переспати і забути про це, але я люб'язно відмовилася, і ми повернулися нагору.

В наступні дні я відчувала провину, і не могла повірити, що поставила під загрозу чудові відносини (іронія полягала в тому, що вони закінчилися через кілька місяців).

Я була задоволена своїм хлопцем, і відчував себе жахливо, тому вирішила, що більше ніколи цього не зроблю.

Другий наслідок зради — це почуття, що ти настільки огидна, що не хочеш повторювати цього ніколи в житті.

У всякому разі, це може зміцнити вашу впевненість у поточних відносинах і змусити вас зрозуміти, що ви хочете бути з вашим хлопцем.

В третій раз, коли я змінила, я була тією, кому змінювали

Я стала спілкуватися з другом мого хлопця ще в університеті. Ми були з ним дуже близькі (і, крім того, ми були сусідами). Ми стали бачитися року після моїх відносин з моїм хлопцем. Все почалося з однієї пиятики, після якої він зізнався в почуттях до мене. Ми поцілувалися в ту ніч, і я відразу відчула себе розпусну і негідною мого хлопця. Але після того випадку, бачачи його кожен раз, я не могла заглушити в собі бажання бути з ним.

В кінці кінців ми переспали один з одним.

Врешті-решт, відносини з нашими партнерами тривало не надто довго, так само, як і наші з ним.

Третє наслідок зради – ти визначаєш себе як ходячий мішок фекалій.

Коли ви брешете в обличчя людям, а потім змінюєте знову і знову, рано чи пізно ви помітите, що опинилися в жалюгідному становищі.

Я впала на саме дно.

В своїй голові я жила іншим життям. Мій друг ніколи не був частиною рівняння. Я не відчувала, що роблю щось жахливе, тому що я ніколи нікому навмисно не завдавала болю.

Але зрада, зрештою, заподіє вам біль більше, ніж ви кому-небудь.

Ваша зрада може і буде розкрита.

Зрада — це скупо, егоїстично і неправильно. Але мій досвід показав мені, коли потрібно йти або залишатися у відносинах. Вона навчила мене, що насправді має значення, і як виглядає найпотворніша сторона мене. Вона звернула мою увагу на більш глибокі проблеми, які я ігнорувала.

Будь ласка, не змінюйте, щоб досягти будь-якого типу реалізації, але, якщо ви змінили, прийміть це як урок. Не катуйте себе, визначаючи себе як людину, яка не заслуговує любові, дружби або чогось хорошого в житті. Зробивши це, я опинилася в темряві.

Але, з іншого боку, я озираюся на свою зраду як на те, що сталося з причини. На жаль, мені довелося змінити, щоб вирости як особистості, але зараз я досить впевнена, щоб не повторювати своїх помилок.

Отже, одного разу зрадив, – не завжди зрадника, ви — просто людина, якій потрібно чогось навчитися.

За матеріалами — soulpost.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст