Езотерика

7 ознак того, що хтось намагається вас проклясти

Вони штовхають вас вниз, на саме дно, і роблять все можливе, щоб утримати там.
9.4к.

Не завжди очевидно, коли хтось намагається накласти на прокляття, і все ж певні знаки з'являються. Якщо ви знаєте, що шукати, то зможете їх знайти.

Якщо ви помічаєте кілька ознак зразу, ви, ймовірно, зіткнулися з чимось трохи зловісним, хочете ви це визнати чи ні. З іншого боку, розуміючи що відбувається, ви можете очистити себе і простір навколо.

7 ознак того, що хтось намагається вас проклясти:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. Серйозна смуга невдач.

Хоча нам всім час від часу не щастить, якщо все, що ви бачите, це безпросвітня невезіння, можливо, відбувається щось чаклунське. Прокляття діють по-різному в залежності від того, з чим ви зіткнулися. Вони штовхають вас вниз, на саме дно, і роблять все можливе, щоб утримати там.

2. Коли ви знаходитесь поруч з полум'ям, здається, що воно горить не так, як зазвичай.

Полум'я часто по-різному реагує на використання магії в цілому. Якщо ви помітили, що відкрите полум'я поводиться дивно навколо вас, не скидайте це з рахунків відразу. Це може означати, що відбувається щось зловісне, про що ви навіть не здогадуєтеся.

3. У вас всередині дуже негативне почуття, і ви не можете визначити, чому.

Прокляття часто змушують нас відчувати себе дивно. Коли ваша інтуїція говорить щось, ви не повинні ігнорувати це. Вона не підказує просто так: якщо є проблема, ви повинні бути в змозі виявити її джерело.

4. Ви помітили збіги, які вказують на щось погане.

Синхронності закладають ангели, що охороняють нас у цьому житті, і вони попередять вас, якщо це буде необхідно. Зверніть пильну увагу на цифри, які ви бачите, і на те, що ви відчуваєте. Хоча на перший погляд це може здатися несерйозним, чим наполегливіше будуть проявлятися синхронності, тим швидше вам необхідно потрібно прийняти повідомлення.

5. Зникли особисті речі (фото, сімейні реліквії та інше).

Людям, проклинающим інших, потрібні особисті речі, щоб накладати прокляття тощо. Хоча отримання цих речей вимагає часу, але якщо ви помітили їх пропажу, не слід випускати з уваги це. Якщо у вас раптом зникли фотографії тощо, на це є причина. Такі істоти не просто відрощують ноги і йдуть.

6. У вас виникають думки і емоції, не схожі на ваші власні.

Іноді речі такого роду можуть вселити в нас думки або емоції, які не вписуються у наше звичайне оповідання. Якщо ви відчуваєте щось подібне, не варто ігнорувати це. Чим сильніше прокляття, з яким ви зіштовхнулися, тим гірше це може закінчитися. Не дайте злу перемогти, і тут ключовим моментом є повернення влади над собою собі.

7. Ви страждаєте від сонного паралічу або бачите уві сні дивні речі.

Ваші сни і те, як ви спите, має значення. Якщо в сні на вас впливають або змушують бачити речі, які інакше ви б ніколи не помітили, що щось може бути не так. Не недооцінюйте ситуацію, коли справа доходить до подібних речей.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст