Езотерика

15 великих життєвих прикростей, яких ви повинні уникнути

Про ці речі найчастіше шкодують літні люди
3.1к.

Ви знаєте, що сумно? Лежати на смертному одрі і бажати прожити життя по-іншому.

Занадто часто ми опиняємося загрузлими в ті речі, які суспільство очікує від нас. І часто це не має нічого спільного з речами, які роблять нас щасливими. Ми обіцяємо, що ми змінимося, але ми залишаємо важливі речі... коли-небудь.

Але виходить так, що «коли-небудь» ніколи не настає. І ось наше життя позаду, нам нема що показати, але є про що шкодувати.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ну, чорт візьми. Давайте зробимо щось з цим, поки не стало надто пізно. Добре?

Ось 15 речей, про яких літні люди жалкують:

1. Робіть те, що любите

Так багато людей застрягають на роботі, яку ненавидять. Це перше, від чого треба звільнитися.

Товариство говорить нам триматися за роботу, де зарплата більше. Кажуть, що треба триматися за неї до пенсії, витративши всю молодість. Але це не робить нас щасливими. Варто знайти в собі сили і дійсно знайти себе в тому місці, куди ти будеш приходити з радістю.

2. Знайте, хто ми такі

Це легше сказати, ніж зробити. Пізнати самого себе — важливе питання в західній філософії. Нам ніколи не буде надано керівництво користувача нашого життя, ми зможемо наблизитися до розуміння того, хто ми, якщо будемо намагатися це робити.

3. Зробіть свої цінності пріоритетом

Один вірний спосіб наблизитися до самого себе й щастя — визначити речі, ідеї та досвід, які ви цінуєте найбільше.

Це не тільки дасть вам краще розуміння того, хто ви є, але це і допоможе уникнути того, що дійсно не має значення.

4. Долайте себе

Це проста наука, що ми, люди — більшість з нас, у всякому разі, зазвичай, намагаємося загладити ситуацію. Чому? Тому що нам не подобається бути незручним. Нам не подобається, коли нам незручно. Але іноді все-таки варто порушувати свою «зону комфорту», щоб досягти чогось більшого. Повірте, витрачені зусилля компенсуються.

5. Живіть зараз

Життя — особливо сучасна — шквал відповідальності і відволікаючих подій, які конкурують один з одним у боротьбі за нашу увагу. І ми рідко витрачаємо час на те, щоб зупинитися і прожити цей момент. А варто було б.

6. Будьте сміливими

Як казав Шекспір, «боягуз помирає тисячу разів, а герой лише одного разу». Ця думка перегукується з нами, тому що ми знаємо — це правда. І все ж багато хто з нас боятися ризикувати, заради того, щоб прийти до щасливого життя.

7. Вивчайте мову другою

Це цікаво. Чому люди часто шкодують про те, що не вивчили другу мову? Можливо, це пов'язано з нашим бажанням розширити кордони, які ми так і не ламаємо.

8. Розширюйте кругозір

Дізнатися нові культури, розширити межі розуму, читати розвиваючі книги, подорожувати по світу... Про все це багато хто з нас будуть шкодувати про те, чого так і не зробили в юності.

9. Віддавайте назад

Уявіть, що ви відвідуєте свої власні похорони, і ви вирішуєте, хто буде говорити про вас останні слова. Що вони кажуть?

Швидше за все, ви хочете, щоб вони говорили про те, наскільки ви велика людина, про ваш позитивний вплив на їхнє життя, про те, як світ став кращим завдяки вам.

Є тільки один спосіб заслужити чесну хвалебну промову такого роду — допомагати іншим реалізувати свої цілі ... просто бути людиною.

10. Захищайте себе

Бути безхарактерним дуже згубно. Не можна дозволяти іншим їздити на собі. Подумайте про це — допомагати іншим не благодійність. Це не повинно відбуватися у випадку, якщо вами скористалися.

Лежачи на смертному одрі, і думаючи, що могло б бути, якщо б ми тільки стали на ноги ... ну, що це за життя?

11. Вразливість

На іншому кінці спектру страхів є наше небажання відкрити себе іншим. Ми боїмося, що наші відкриті емоції стають небезпечними.

Що, якщо я скажу «я люблю тебе», але мені не відповідатимуть взаємністю? Що, якщо я поділюся своїми почуттями, а не сприймуть всерйоз?

Звичайно, так може статися. Але набагато краще буде для вас самих, якщо ви перестанете боятися цієї уразливості. Інакше будете шкодувати. 

12. Прощайте

Образи — це емоційний рок. Прощайте себе, своїх друзів та ворогів. Але не збирайте ці образи.

13. Проводьте більше часу з людьми, яких ви любите

Ви, напевно, теж чули про це — ніхто ніколи не шкодував, що мало часу проводив на роботі (хіба що без роботи, можливо). Немає. Замість цього люди старіють і розуміють, що хотіли б витратити час не на роботу, а на дорогих їм людей. 

14. Будьте перебірливими у відносинах

Це важливо. Я впевнений, ви знаєте, принаймні, однієї людини, який знаходиться в жахливих відносинах (може бути, це ви), і його життя нещасна. Ви також можете знати кого-то в образливих відносинах. І якщо ці люди будуть продовжувати залишатися в цих відносинах, то вони ніколи не стануть щасливішими. І, одного разу, вони пошкодують, що витратили на це життя.

15. Доглядайте за своїм тілом

Адже всі ми хотіли б відкласти весь цей сценарій страти як можна довше. Правильно?

Автор — Lachlan Brown
Переклад статті — 15 biggest regrets of the dying you must avoid at all costs via Клубер

author avatar
Марія Сартания Автор
Марія Сартания — талановита журналістка, яка володіє багатим восьмирічним досвідом роботи в індустрії. Її кар'єра відзначена значними досягненнями, в тому числі роботою в провідних глянцевих виданнях України, де вона демонструвала не тільки професіоналізм, але й унікальну здатність доступно викладати складні ідеї.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст