Тести

[тест] Что вы увидели на картинке первым? Это расскажет о том, умеете ли вы общаться

Ви ж хочете це знати!
21.9к.

Те, що ви знаєте багато слів, ще не означає, що вмієте їх вибудовувати в пропозиції, які точно передають те, що ви хочете сказати.

Якщо вам цікаво, наскільки добре ви вмієте знаходити спільну мову з іншими людьми, то ви напевне опинилися в потрібному місці. Все, що вам потрібно зробити, це пройти цей швидкий візуальний тест особистості.

Вам знадобиться лише хвилина вільного часу. Просто погляньте на оптичну ілюзію і скажіть, що ви бачите в першу чергу. А тепер дізнатися, наскільки добре ви в реальності спілкуєтеся з оточуючими людьми – від друзів і членів сім'ї до колег і випадкових знайомих.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Чоловіча нога

Якщо ви спочатку побачили чоловічі ноги, то ви з тих людей, які мають здатність спілкуватись прямо. Ви без праці формулюєте те, про що думаєте і що відчуваєте, а потім діліться цим з іншими людьми!

Це ж неймовірно! Більшості людей потрібно набагато більше часу, щоб чітко сформулювати свою точку зору, тому ви повинні пишатися своїми навичками.

Але ви також повинні розуміти, що інші люди – це не ви. Часом ваша прямота і безкомпромісність зачіпають почуття оточуючих, так що будьте уважні!

Жіноча нога

Якщо ви спочатку побачили жіночі ноги, то ви з тих людей, які думають, перш ніж щось сказати. Іноді вам потрібно деякий час, щоб знайти правильні слова, відповідні вашим почуттям. А іноді спроби розібратися в своїх думках змушують вас говорити речі, які суперечать один одному.

Звичайно, це добре, що ви готові витратити час і проаналізувати свої почуття, але пам'ятайте, що іноді мовчання говорить більше, ніж слова. Тим більше, що ви не здатні точно знати, як ваше мовчання буде інтерпретовано іншими людьми.

Обидві ноги

Якщо на зображенні ви побачили і чоловічі, і жіночі ноги одночасно, то значить є людиною, яка зазвичай довго не думає, що сказати. Ваша думка завжди цікаво, і ви діліться ним з тією ж швидкістю, з якою воно з'являється в вашій голові.

Це робить вас цікавим співрозмовником – розумним і іронічним. Але за вами буває досить важко наздогнати, тому все ж корисно подумати хоча б кілька секунд, перш ніж щось сказати. Це позбавить вас від багатьох проблем у майбутньому.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст