Саморозвиток

Прощення — це гігієна душі

Прощення – це вміння бачити Бога у всіх людей, незалежно від їх вчинків
6.5к.

Ми дуже часто ставимо собі питання про сенс нашого земного існування: навіщо Бог посилає чисті і світлі душі на Землю, кидає їх в бурхливий океан пристрастей, радощів та смутку? Відповідь на це питання виключно простий, як і все геніальне: вони повинні не втратити любов. Бог любить не наші земні тіла, спраглі задоволень, а наші душі, є вмістилищем найбільшого багатства Всесвіту.

Душа: там, де живе любов

Ми приходимо сюди, щоб навчитися любити. А значить, все, що з нами відбувається, спрямована на це.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Любов живе в душі кожної людини, але під вантажем сірої буденності, недосконалих стосунків і образ, вона як метелик, ховається під захистом кокона, чахне і вмирає невиявленій. Немає нічого у Всесвіті, що не змінювалося б, не розвивалося, створюючи нові химерні комбінації буття. Наскільки легше буде йти по життю, не тягнучи за собою вантаж минулих образ, весь час повертаючись до вже минулого хворобливих ситуацій. Звільнившись, душа знаходить можливість любити кожного.

Прощення – це вміння бачити Бога у всіх людей, незалежно від їхніх вчинків. Бог поставив перед нами завдання складне, але розв'язувану – освітити світлом кохання наше земне існування і збудити любов у людях, що оточують нас.

Прощення – гігієна душі

Агні Йога говорить про те, що неосуждение і прощення до людей, які заподіяли вам зло і страждання – це звільнення від кармічного зв'язку з ними і свобода від них в світі тонкому: «Краще зустріти там друзів, а не ворогів. З земними рахунками краще покінчити на землі».

Звільнення від всяких негативних почуттів дає душі крила, допомагає жити в радості й любові, дає сили в самих важких ситуаціях: «Покрийте любов'ю ваш борг, а заборгували багато, багато і вибачте, не ускладнюючи шлях ні собі, ні їм». Прощення іншої людини – це легка справа, коли серце наповнене любов'ю і добротою. У призмі серця все бачиться в істинному світлі. Людина, що носить образу в собі, ніколи не зможе доторкнутися до справжньої любові.

Але як пробачити людини, що заподіяв нам страждання? Для цього потрібно зрозуміти, як влаштована життя і чому відбувається те, що відбувається, чому ми притягуємо неприємності. Потрібно зрозуміти закони життя, побачити їх у дії, і в цьому езотерика може допомогти. Для більш повного розуміння читайте статтю «Ніщо не випадково або чому зі мною відбуваються неприємності». Це розуміння приносить полегшення і дає можливість прощення всіх кривдників, що означає звільнення від накопиченого негативу і зміна долі в кращу сторону.

Скажіть спасибі тим, хто заподіяв Вам біль, бо вони вказали на Ваше недосконалість. Ображаючи Вас, інший чоловік, руйнує себе, але робить це він для того, щоб врятувати Вас і допомогти Вам знайти любов.

Так важко любити недосконале, ще важче полюбити образив тебе, завдала душевний біль і страждання. Тут найголовніше – це зрозуміти іншу людину і саму ситуацію, а від розуміння до прощення, співчуття і любові – всього лише один крок.

І цей крок краще не відкладати.

За матеріалами — Ведична родина
Фото — apoluyan.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст