Робота

5 причин нарешті звільнитися з роботи

Вас мучать сумніви, чи варто звільнятися з роботи, яка вам не подобається? Ви терпите в надії, що все зміниться? Боїтеся, що пошуки нового місця роботи можуть затягнутися?
4.1к.

Вас мучать сумніви, чи варто звільнятися з роботи, яка вам не подобається? Ви терпите в надії, що все зміниться? Боїтеся, що пошуки нового місця роботи можуть затягнутися?

Дізнайтеся 5 причин, по яких потрібно звільнятися без сумнівів і жалю.

1. Загроза вашому здоров'ю

Якщо ви, наприклад, тривалий час працюєте в курному і непровітрюваному приміщенні, наприклад, на складі, то від нестачі свіжого повітря у вас можуть розвинутися ряд хвороб, пов'язаних з органами дихання. Ваша зарплата може не вміщатися в двох валізах, начальство обожнювати і нескінченно цінувати – це нічого не змінює. Якщо ви серйозно захворієте, то тоді будете змушені піти, але вже за станом здоров'я.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

2. Ви не в ладах з колективом

Тут вже мова йде про здоров'я душевному. Скажіть, ну яка радість цілий день знаходитися поряд з людьми, які вам, м'яко кажучи, не подобаються і дратують? А якщо у них ще й між собою конфлікти? Якщо робота у такому колективі забирає у вас багато душевних сил – однозначно треба йти!

3. Посадові обов'язки вганяє вас в тугу

Перспектив немає ніяких. Ви сидите за столом і просто деградуєте, цілими днями розкладаючи на екрані монітора пасьянс. І начебто офіс світлий, робота нескладна, начальство не турбує даремно, а радості немає. Одне тільки почуття власної непотрібності. І все частіше виникає думка, що пора щось змінювати, наприклад, звільнитися для початку. Адже робота повинна приносити радість, а не відчуття власної нікчемності.

4. Низька зарплата і ніяких натяків на її підвищення

Тут, як мовиться, без коментарів.

5. Конфлікти з керівництвом

Ви тут не для того, щоб вислуховувати повчання недалекого директора. Але тут все не так однозначно. Буває, що вимогливого, але справедливого начальника недолюблюють саме за вимогливість. Тут вам слід серйозно поговорити з собою: а чи дійсно зауваження необґрунтовані, або всьому виною ваше упереджене ставлення до керівництва. Адже з установкою «начальник не може бути прав за визначенням», вам буде важко навіть з самим адекватним директором. Але якщо ви дійсно стикаєтеся з свавіллям і хамством з боку керівництва – сміливо йдіть звідти, голосно грюкнувши двері.

Тепер ви дізналися основні причини, по яких варто звільнитися, вони можуть бути в різних варіаціях і доповнення. У будь-якому випадку серйозно подумайте, перш ніж прийняти такий крок. Зважте всі за і проти. Зробіть так, щоб ваше звільнення не стало падінням у безодню, а було початком шляху до нових успіхів і досягнень!

Фото – cdn.lifehacker.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст