Психологія

9 правил справжньої жінки

Зовнішність, безсумнівно, привертає увагу, але справжнє чарівність жінки полягає в іншому...
1.6к.

Зовнішність, безсумнівно, привертає увагу, але справжнє чарівність жінки полягає в її особистості, характер і внутрішньої впевненості. Зовнішній вигляд може створити перше враження, але справжня привабливість виникає з уміння бути щирою, турботливою і поважною. Жіноча привабливість внутрішньо пов'язана з самопринятием, вмінням любити і проявляти турботу по відношенню до оточуючих...

1. Справжня жінка приваблює чоловіків своїм внутрішнім станом.

Зовнішність, розум, вік, соціальний стан, якості характеру — все це, по суті, вдруге. Стан, що приваблює чоловіків — це твоя насолода собою і своїм життям. Насолоджуватися собою — це непросте мистецтво, але, освоївши його, ти стаєш сильнішим магнітом.

2. Любов до чоловіка починається з любові до себе.

Звичайно ж ми думаємо навпаки: «Коли хтось мене полюбить, тоді і я полюблю себе». Але до тих пір, поки у жінки не трапиться роман з самою собою, кожен чоловік буде для неї всього лише психотерапевтом, який намагається вилікувати її від неприйняття самої себе і страху залишитися одній. Істинна, глибока любов виникає із стану наповненості собою. Тоді любов до чоловіка народиться в своєму вищому прояві — як дарування себе йому, а не як відчайдушна спроба бути комусь потрібною, щоб відчути власну повноцінність.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

3. Чоловік любить не саму жінку, а свій стан поруч з нею.

Жінка, яка створює у чоловіків особливий стан — чоловіче, завжди буде мати успіх і шанувальників. До цього особливого стану чоловік буде тягнутися, як до магніту. Справжня жінка культивує в собі жіночність, щоб обдаровувати нею чоловіків (коханого, шанувальників, друзів, знайомих, просто перехожих).

Тому справжня жінка — це зовсім не найкрасивіша, зовсім не найрозумніша і вже зовсім не найуспішніша в соціальному плані. Справжня жінка дарує чоловікові не розум, не красу, не тіло, не успіхи, а стан!

4. Бажання любити народжується всередині.

Воно, як правило, не має ніякого стосунку до того, чи є гідні для цього об'єкти в оточенні справжньої жінки. Коли жінка думає, що «немає з Кого Вибирати» і що навколо неї немає чоловіків, гідних її любові, це може говорити про те, що вона поки що не готова любити. Вона чогось іншого хоче. Вона, можливо, боїться любити. І ті «негідні» чоловіки, які є навколо, тільки відображають її внутрішній стан. Як тільки жінка дозріває до істинної глибокої любові, питання «Гідний — не Гідний» перестає мати першорядний характер.

5. Щедрість на любов привертає любов.

У випадку, якщо жінка хоче бути коханою, вона повинна вміти насичувати любов'ю все, з чим стикається. Дарувати її, насолоджуватися нею, проявляти її, думати і говорити про неї. Любов повинна бути вдихом і видихом, а не тільки вдихом. Тільки в тому випадку, якщо ти видихаєш любов, вона знайде тебе природним чином.

6. Чоловіки — це боги.

Будь — який чоловік- бог. Саме так. У разі, якщо він не справляє на вас враження бога, значить, ви «Дивитеся Очима» критичного розуму. Бог може бути виявлений в ньому тільки на один відсоток. У його житті ще не зустрілася така жінка, яка вдихнула б у нього віру в себе. Справжня жінка в чоловіках богів бачить.

Справжня жінка не конкурує з чоловіками і не доводить їм своєї досконалості. Вона їх не переробляє і не виховує. Вона бачить все краще, що є в кожному з них. Справжня жінка любить, цінує і поважає чоловіків взагалі, як клас. Така позиція створює в її житті простір для цікавих і гідних чоловіків.

7. Щоб зачаровувати чоловіків, жінка сама повинна бути зачарована.

У випадку, якщо жінка хоче надихати чоловіків-вона повинна сама перебувати в стані натхнення. Таким чином, якщо жінка хоче запалювати їх, вона сама повинна бути маленьким полум'ям. «Зачарованість» жінки — це її закоханість в життя, в свої маленькі таємниці, романтичність і загадковість. Не важливо, чим жінка зачарована. «Зачарованість» створює внутрішній світ, який неможливо не відчути.

8. Поруч з справжньою жінкою завжди є місце подвигу.

Вона створює його. Жінка збуджує в чоловікові бажання проявити себе сильним, не нав'язуючи йому обов'язки «ти Повинен», але м'яко запрошуючи в казку «герой і принцеса». Вона створює ілюзію зворушливої беззахисності і ранимості, пробуджуючи в чоловікові бажання для здійснення вчинків, результатом яких будуть її захоплені очі і захоплення Ним!..

Справжня жінка готує чоловіка до скоєння вчинків поступово і непомітно, нічого для цього не роблячи, просто перебуваючи в образі ніжної, тендітної панночки.

9. Навіть неприємні речі вміє говорити коректно і доброзичливо.

Вона говорить їх чоловікам так, що це не принижує їх, а підштовхує до зміни на краще. Це велике жіноче мистецтво — бути доброзичливою навіть тоді, коли треба сказати про недоліки і помилки. Важливо не те, що говорить жінка, а те, як вона це говорить.

Вона каже, зберігаючи почуття власної гідності і гідності того, кому вона це говорить. Вона знає, що навіть критику можна подати так, що це надихає на подвиг. Однак вона завжди залишає чоловікові можливість вибору-змінюватися чи ні.

За матеріалами: stihi.ru

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст