Психологія

Скажи, хто тебе дратує, і я скажу хто ти

Перш ніж злитися на людину, подумайте: «А про що це в контексті мого життя?»
1.7к.

Якщо вас хто-то бісить, це не завжди про те, іншій людині. Іноді це щось говорить про вас самих...

Ви поспілкувалися з людиною і вас, несподівано виникла така «особиста неприязнь, що їсти гидко!» нам здається, що у нас з ними немає нічого спільного! Чи це Так давайте розберемося...

Варіант 1. Людина сильно відрізняється від вас

Можливо, це просто банальна заздрість. Це про те, коли людина може дозволити собі те, що ви не можете дозволити собі.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Як це буває?

  1. Не дуже освічених людей завжди дратували «інтелігенти», тому, що вони отримали можливість або знайшли в собі сили вивчитися, щоб не працювати в полі, на будівництві або в гарячому цеху.
  2. Повних жінок часто дратують «красуні», особливо, якщо ті всіляко випинають свою стрункість, ставлячи в докір повненькою подрузі або колеги, її зайві кілограми. «Звичайно, вона ж має іншу генетику!», думає товстуля, заїдаючи образу черговий ватрушкой.
  3. «Трудоголички», бізнес-леді, як правило, недолюблюють домогосподарок. Ще б! Вони можуть собі дозволити виспатися досхочу, встаючи, в той момент, коли ділова жінка дозволяє собі невеликий бізнес-ланч, щоб продовжити свій День Бабака і біг по колу, немов білка в колесі! А їй ще чоловік віддає і гроші!

Варіант 2. У людини є ті якості, які ви не приймаєте в собі

  1. Наприклад, ви постійно пригнічуєте в собі гнів і інші почуття, намагаючись, сподобається всім і вся — бути для всіх хорошим! І тут вам зустрічається людина, яка дозволяє собі бути безпосереднім, тобто виявляти свої почуття і емоції. А головне, він зовсім не боїться вашої думки, йому просто все одно, що про нього подумають
  2. Вас шалено дратує людина, яка може дозволити собі лінуватися і спізнюватися. Ви ж все життя вчилися бути пунктуальним і, поклавши руку на серце, не завжди виходить, тільки вас це турбує, а його немає!
  3. Ви намагаєтеся бути пристойною жінкою, а ця вульгарна особа шокує всіх своєю сексуальністю? Як же так! «Вигнати, забанити, видалити з друзів її, мерзотницю! А то, не дай Бог, чоловік знайде її у вас на сторінці!»

Я не закликаю нікого змінюватися або змінювати своє ставлення до якогось явища! Тільки, перш ніж злитися на людину, подумайте: «А про що це в контексті мого життя?»

За матеріалами: Філімонова Наталія

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст