Психологія

Перше, що ви побачите на картинці, розповість про ваш тіньовому «я»

Ваше тіньовий «я» — це прихована сила величезної потужності, яка, якщо використовувати їх правильно, здатна допомогти вам добитися великих результатів.
4к.

«Це здається жахливим, що у людей є і тіньова сторона, яка складається не просто з невеликих слабкостей і недоліків, але й позитивно диявольського динамізму. Індивіду зазвичай нічого не відомо про ці речі; для нього, як для індивіда, здається нереальною та думка, що він здатний виходити за межі власного «я». Але варто цим невинним створінням зібратися разом, і з'являється розлючену чудовисько», — Карл Юнг.

Давайте дізнаємося більше про вашому тіньовому «я». Що ви бачите в першу чергу на цій картині?

Зображення ведмедя: вас веде ваше серце

Якщо спочатку ви звернули увагу на ведмедя, значить, у вашому серці постійно відбувається боротьба, яку ви, швидше за все, відчуваєте з самого дитинства.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Ця тварина є символом розкриття потенціалу несвідомої сторони вашої особистості. Ваше тіньовий «я» набагато сильніше, ніж ви думаєте, і подібно могутньому ведмедю керує вашою долею і створює ваше майбутнє. Варто йому прокинутися, як ви відчуваєте прилив потужної енергії, яку можете використовувати як для творення, так і для руйнування.

Але навряд чи у вас вийде по-справжньому навчитися керувати цією енергією, так як чим більше ви будете намагатися придушити її, тим більшу інтенсивність і небезпека вона буде купувати.

Ви несете всередині себе люту силу стихії, яку не можете взяти під контроль. Буде краще, якщо ви просто змиріться з такою своєю особливістю. Вам необхідно навчитися «приземляти» себе, коли ваша енергія б'є через край, і, що більш важливо, навчитися заспокоювати себе з допомогою медитації і любові. Прийнявши свої емоції, ви відчуєте силу робити по-справжньому великі речі!

Зображення гори: вас ведуть ваші думки

Якщо перше, що ви помітили, — це гори, то ваша робота над собою продовжується. Насправді ви зайняті алхімічним процесом, для якого вимагається уважність і час від часу жертви.

Для алхіміків гора символізує важку дорогу адептів, тому вам доведеться докласти зусилля, щоб піднятися на її вершину. Але вершина гори — це відокремлене місце, встояти на якому зможе тільки одна людина. Глибоко в душі ви вважаєте, що лише самі можете зрозуміти себе. Але чи правда це? Може бути, ви не були чесні з іншими і з самим собою. Щоб вас прийняли оточуючі, вам потрібно відкрити своє серце.

Ви, швидше за все, на перше місце ставите кар'єру, і лише після неї займаєтеся своїм особистим життям. Тому ваше серце залишається безплідним і сухим від незадоволеності. І з кожним роком ця втома стає все більш сильною. Це не правильно.

У житті важливо дотримувати баланс. Любов — це те, без чого не можуть жити люди. Любов — це те, без чого не можете жити ви. Алхіміки вірять, що філософський камінь розташований на вершині гори, а в її серці. Ви — чудова душа, яку треба любити не за її досягнення, а такою, яка вона є! Якщо б тільки оточуючі могли дізнатися, який ви чудовий!

Зображення дерев: вас веде ваш дух

Якщо ви звернули увагу на ліс, то це значить, що ваше тіньовий «я» набагато більше суспільно орієнтоване, ніж ви готові визнати.

Дерева в лісі постійно перебувають у контакті між собою. Їх корені пов'язані, що дозволяє їм передавати і приймати сигнали, які повідомляють, наприклад, про дощ або небезпеки, що насувається. Дерева спілкуються, тому ви теж повинні частіше спілкуватися з іншими. З'єднайтесь з Землею.

Як дерева в лісі, ми всі маємо зв'язок з Матір'ю-природою. Звернувшись до неї, ви зможете знайти радість і любов. У минулому не раз завдавали болю, але не давайте їй можливості погано вплинути на вас. Заводьте нових друзів, гуляйте і спілкуйтеся з оточуючими. Вам потрібно більше сміятися, плакати і просто жити! Не бійтеся висловлювати всі ті емоції, які намагалися придушити. Чим більше ви їх проживаєте, тим сильніше стаєте!

Зображення Місяця: вас ведуть ваші мрії

Якщо в першу на цій картинці ви звернули увагу на Місяць в оточенні зірок, то ви, швидше за все, є створенням, належить до якогось іншого світу.

Ви — неймовірна сила чарівного світу, до якої притягуються духи та істоти з паралельних світів. Ви один з тих рідкісних людей, які мають зв'язок з тим, що не видно звичайному оку. У снах до вас часто є феї і ангели, які надають вам поради. Так сни створюють вашу долю, знаєте ви про це чи ні.

Постарайтеся записати свої сни. Це дозволить вам розкрити їх силу і глибше зрозуміти себе.

Попросіть допомоги у духовних гідів, щоб краще усвідомити те, який ви силою володієте. З іншого боку, намагайтеся більше спілкуватися з світом, в якому живете, це допоможе вам досягти життєвого балансу.

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст