Психологія

Нікого і нічого не чекайте. САМЕ ПРИЙДЕ, КОЛИ БУДЕ ПОТРІБНО!

ВСЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ У ЧАСІ і ПРОСТОРІ... 
8.8к.

У мого учня трапилася паніка: людина спостерігає життя ІНШОЇ людини і пристрасно бажає собі точно таке ж життя, благо всі дані у нього для повторення долі є в наявності.

Ще раз про Бажання

Людини охопила туга, відчай, він відчув себе скутим ланцюгами, тому що ситуація кричала в обличчя про те, що такий спосіб життя зовсім неможливий для нього зараз... Немає ні грошей, ні умов...

Хочу зараз пояснити помилку, допущену їм, тому що точно таку ж свого часу допустила і я, і точно такі ж постійно допускаєте ви, дорогі друзі!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

1. ВСЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ У ЧАСІ і ПРОСТОРІ... На даній планеті Земля ми переживаємо чуттєвий досвід, тобто будь-який досвід насамперед дає нам відчувати ті чи інші почуття, і саме почуття реальні, тому що останнє є оптична ілюзія, і лише у одного людського ока існує мінімум 3 таких параметра, які буквально спотворюють реальність з точністю до навпаки!

Все відбувається в світі, де живуть вже майже 8 мільярдів людей, у кожного з них є свої інтереси, і своя воля, далеко не всі вони однакові і мізки у них зовсім різні і за швидкістю, і за інтелектом.

Одні люди обробляють інфо миттєво, а іншим навіть здатність мозку до аналізу ледь знайома. Там, де одна людина літає, інший ледь повзає.

Всі ці об'єктивні фактори сильно впливають на виконання наших бажань у часі і просторі!

Це у своїх фантазіях ви миттєво будуєте будинок, а потім миттєво його перебудовувати.

У даному ж нами світі все вимагає часу, а це значить, що і предмети, і люди, які пересувають предмети, і машини, у яких пересуваються люди, які пересувають предмети, теж переміщуються у часі і просторі, в той час як десь на дорозі сталася аварія... Чи пішла сильна злива з грозою.

Ні дощі, ні люди вам не підвладні, принаймні поки що. Ви не можете прискорити ні їхніх тіл, ні їх мізків... Не можете продовжити день або відкликати захід Сонця... Ви не контролюєте нічого з перерахованого.

Тому подаруйте собі звіт в тому, що на вашу мрію піде якийсь час, можливо роки.

Але чому? Та тому, що для вашого урочистого проїзду під аркою в Париж необхідно, щоб маса обставин склалася в одну мозаїку, в певній послідовності! Перш ніж вас наймуть на роботу когось повинні звільнити, хтось повинен відкрити бізнес і зняти офіс під бізнес... Тільки тоді, коли все готово, ВИ можете туди потрапити! І ні днем раніше, ні секундою раніше! А якщо вашу мрію потрібно вивчитися роки, переїхати в іншу країну, заробити грошей, тоді ваша мрія затягнеться на десятиліття!

2. «НУ КОЛИ Ж ВЖЕ, Я Ж ТАК ДОВГО ВЖЕ ЧЕКАЮ!» А нічого чекати не потрібно, безглуздо, шкідливо для здоров'я і надзвичайно заважає виконанню того самого заповітного бажання!

ЧОМУ? Та тому що ваш дух живе очікуванням і сумує від того, що НЕМАЄ І НЕМАЄ, при тому, що ви посилено эмоционируете, там самим драматично посилюючи всю ситуацію.

В результаті, бажаного все немає і немає, і немає... Радісне передчуття смачного обіду зовсім не нудне чекання в черзі до начальника паспортного столу! Емоції різні, а саме емоції різні, то і результат абсолютно різний!

Ваші почуття творять вашу реальність. Прийнято говорити, що думки матеріальні, і що ваші думки творять вашу реальність, але думки самі по собі не настільки могутні, як ми собі уявляємо.

Я вважаю, що заради найбільш точного визначення необхідно сказати про те, що ПОЧУТТЯ творять реальність, а думки її визначають.

ДУМКИ є образи тих ідей, які надихають і окупують ваш мозок.

АЛЕ САМЕ ПОЧУТТЯ творять матеріальне втілення ваших ідей. Без почуттів немає палива, і думки, немов вітер, проносяться у вашій свідомості, не осідаючи на поверхню Землі у вигляді ранкової роси. ВАМ ВОНО ТРЕБА?

Коли розбирають закон Тяжіння, то завжди роблять упор на думках, як на головному факторі, хоча для того, щоб основна маса людей дійсно навчилася розуміти закон Тяжіння, абсолютно необхідно зробити фокус на ПОЧУТТЯХ!

Що толку від балачок про думки, якщо саме ПОЧУТТЯ приводять у рух небесну сферу і земну твердь? Тобто що нам за користь від теорії, коли нас цікавить практика?

Під час очікування ви відчуваєте млосне відчуття того, що ваше бажання ЗАТЯГУЄТЬСЯ. Саме це ви і отримаєте за фактом, як воно сталося і зі мною.

Повторюю, нічого і нікого не чекайте. САМЕ ПРИЙДЕ, КОЛИ ТРЕБА!

Від себе продовжуйте робити все те, що необхідно зробити для здійснення мрії, а якщо вже все зробили, тоді розслабтеся і забудьте про своє бажання, бо воно все одно прийде тоді, коли все буде готово, а ви в цей час загадуйте інші бажання і працюйте над іншими проектами!

Якщо не хочете забувати, тоді РАДІСНО смакуйте, а якщо не виходить, тоді завантажте себе роботою по самі вуха, щоб падати від втоми кожну ніч і не мати можливості навіть думати про інше. Придумайте собі спосіб повністю відволіктися від очікування.

«Я НЕ ХОЧУ ЯБЛУКО», але насправді це означає, що ви хочете чогось іншого. Ну так скажіть про те, чого ви хочете, а не про те, чого не хочете! Замість «Я не хочу яблуко», скажіть » Я хочу апельсин!»...

А тепер нюанс, підступний і підлий: Всесвіту абсолютно, просто до образливого ПОФІГУ, чого ви хочете чи не хочете, їй однаково! Їй що «ХОЧУ», що «НЕ ХОЧУ» звучить ОДНАКОВО, а саме — «ХОЧУ!» Як двійковий код в комп'ютері: 1 — 0, де одиниця — є електрика, а нуль — електрика відсутня.

Ось як у батареї є два полюси, негативний і позитивний, ось так і весь наш світ живе між двома полюсами, ВІН ДУАЛЕН, і всі події бовтаються між двома полюсами.

Коли ви творите свою реальність, ви творите своїми почуттями, як я вже писала, або ЧУТТЄВИМИ ОБРАЗАМИ.

ВСЕ, що ви відчуваєте, негайно ПРИТЯГУЄ до себе маніфестацію! Всі негативні почуття, як і позитивні, є МАГНІТАМИ і притягують до себе події, спровоковані ними.

{ХОЧУ = НЕ ХОЧУ} — нікого не хвилює (!), ВИ ЗАМОВИЛИ собі ТЕ, ЩО ВІДЧУВАЛИ, а не те, що сказали, і не те, що при цьому думали, ось у чому парадокс!

Якщо хочете ефекту бомби або магічного ритуалу, тоді нехай ваші ДУМКИ, ПОЧУТТЯ і СЛОВА ЗБІГАЮТЬСЯ ідеально, без конфлікту!

Це означає: Я ДУМАЮ, Я ХОЧУ, і Я ВИМОВЛЯЮ ТЕ, про що я думаю і що відчуваю. Я відчуваю ТЕ Ж САМЕ, що я думаю, і я вимовляю саме те, що я відчуваю».

А що відбувається у людей: «Я хочу чогось, сам не знаю чого, але яблуко я точно не хочу, і вся ця ситуація мене дратує, тому що мені не зрозуміло, чого ж я хочу насправді!»

Що ж робить Всесвіт? Вона материлизует вам ЯБЛУКО, а ви бесітесь ще більше, тому що саме яблуко ви не хотіли, але ви ж не погодили голову з серцем і мовним апаратом!

4. «Ну я ж ніби озвучив те, що я хочу!» Всесвіту звичайно можна залишити деталі, але куди більш розумно основні моменти все-таки прояснити хоча б для самого себе!

«ПІДИ ТУДИ, НЕ ЗНАЮ КУДИ, ПРИНЕСИ ТЕ, НЕ ЗНАЮ ЩО» — не працює і не може працювати! Якщо ви самі не знаєте, чого насправді хочете, тоді звідки Всесвіт знає, чого вам треба??? Всесвіт не займається аналізом таємних бажань Буратіно, вона чекає сигналу та інструкцій до дії.

Всесвіт як раз НЕ ЕМОЦІЙНА, в ній немає жалю, є тільки розумне, раціональне.

Всесвіт — це пошивочний цех, що будемо Шити — Жити.

Эмоционируете конкретно ВИ, і вам так належить по дизайну і за статутом, щоб стати щасливим!

Почніть собі писати щоранку ВАШІ БАЖАННЯ у блокноті, і дуже скоро ви виявите, що у вас проясниться у голові і деякі бажання виявляться насправді ОДНИМ І ТИМ ЖЕ БАЖАННЯМ, написаних різними способами!

Зрозумійте для себе, ЧОГО Ж ВИ ХОЧЕТЕ насправді! ВИ, саме ви, не ваші батьки, не ваші чоловіки чи дружини, не суспільство з його установками. ЧОГО ХОЧЕТЕ саме ви?

Те, чого хочете саме ви, БУДЕ ВАС НАДИХАТИ на подвиги! А те, що НЕ ВАШЕ, але НАВ'ЯЗАНО ВАМ, завжди буде викликати натягнутість за вуха і відсутність легкості всередині. З під палки, і без натхнення.

5. «НУ ЩО Я МОЖУ ЗРОБИТИ? У МЕНЕ НЕМАЄ ГРОШЕЙ, ЧАСУ, СИЛ...» ВИ ЗАВЖДИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ САМЕ ТЕ, ЩО 100% ЗАЛЕЖИТЬ ТІЛЬКИ ВІД ВАС! ЗАВЖДИ починайте саме з цього! ВИ 100 % можете контролювати ТІЛЬКИ СЕБЕ! Робіть те, що у вас виходить і залежить тільки від вас! Це принесе результат і ви привітаєте себе з першою перемогою, а це почуття дуже важливо для подальшого здійснення вашої мрії!

Перемога! Солодке усвідомлення своєї могутності! Робіть все, що в ваших силах і повністю під вашим контролем! Це перша умова виконання бажання! Далі все побіжить за інерцією, як сніжний ком!

Не накручуйте себе послідовність подій, які виглядають як МАТРЬОШКА, де кожна умова передбачає виконання іншої умови, а той в свою чергу ще однієї умови, і так ви отримаєте умова в умові.

Якщо при цьому основна маса умов буде повністю залежати від інших людей, то виконання вашої мрії ставитися під дуже великий сумнів, бо ви собі створили нездійсненні умови! Не ставте себе в залежність від інших людей наскільки це можливо!

Якщо до залежності від людей додається і мерзенна залежність від грошей, то ви собі розставили КАПКАН! Ця комбінація завідомо пастка, особливо якщо мова йде про заповітної мрії, на яку піде завідомо багато років, сил і зусиль!

Вже сьогодні починайте робити ВСЕ, що залежить ТІЛЬКИ ВІД ВАС! Фокусуйте увагу на досягненні результату! Енергія тече туди, куди направлено ВАШУ УВАГУ І ВАШІ ПОЧУТТЯ!

Кожен раз, коли ви штучно створюєте умова, яке взагалі не залежить від вас, ви створюєте собі головний біль і проблему. «Ах, я хочу поїхати на курорт, але мені потрібні гроші, а я працюю прибиральницею в дитячому садку». Ось вам і проблема... Все, що послідувало ПІСЛЯ слова «курорт» за помахом чарівної палички перетворилося на ПРІОРИТЕТ номер один, а власне бажання — пріоритет номер 2!

При всьому іншому, передчувати поїздку той чоловік не буде, але буде сильно перейматися думками про гроші, які викличуть у ньому смуток та відчай.Ну а далі ви, думаю, вже здогадалися самі.

Я теж в свій час зробила помилку у вигляді матрьошки умов, і в результаті втратила роки життя. І це при тому, що якби я вела себе завжди точно так само, то я б ніколи не переїхала в Америку, ніколи б не отримала абсолютно нову машину в подарунок, ніколи б...

Ах, скільки в мене таких неймовірних історій!

Коли я проаналізувала їх, то зрозуміла, що у всіх тих випадках я не сумнівалася і навіть не думала про те, ЯК Я ОТРИМАЮ бажане. Я ПРОСТО ХОТІЛА, не очікувала, не чекала, не парилася, мріяла і жила собі далі. Тепер я розумію, що у всьому винна сама, але тепер я можу навчити інших чинити інакше!

Запам'ятайте ще і наступне: коли ви приймаєте правильне рішення, все починає нестися з божевільною швидкістю ДО ВАС, а не від вас.

Коли ви на вірному шляху, перед вами починають відкриватися двері, одна за одною. А коли ви робите щось неправильно, двері починають перед вами закриватися в такому ж порядку.

Неконкретність ваших бажань є такий же ворог. «Я хочу займатися музикою!»,- сказала одного разу Лола... в 5 років. Вибачте, але те, що можна пробачити 5 річному малюку, непростимо дорослій людині!

А конкретніше ЩО САМЕ Лола ХОЧЕ РОБИТИ? А ЛОЛА хоче ВСЕ! А ЩЕ КОНКРЕТНІШЕ можна? А ось тут і була заковика! Виявилося, що такої професії просто ще не існує, і довелося розкласти своє бажання на складові. Далі була ще заморочка, але про це я напишу якось у мемуарах...ахаха.

Сподіваюся, ви впізнаєте себе в моєму оповіданні і почнете витягати себе за волосся з болота, створеного вами самими ж, подібно барону Мюнхаузену!

Автор — Лолопланетянк@
Фото — anumorris.com

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст