Проза

Влюбляйся в те місце, де ти перебуваєш

Поклонись тому, що в тебе є...
4к.

Кажуть, що ти повинен бути постійно незадоволеним тим, що в тебе є, що ти повинен завжди прагнути більшого. Кажуть, що відчуття потреби є ключем до успіху, що неможливо досягти щастя, якщо ти не прагнеш до мети. І якщо ти відмовишся від пошуку, і залишиш майбутнє в спокої, ти відмовляєшся від життя. Що треба мати амбіції, драйв. І не витрачати час на відпочинок.

Я не згоден. Закохайся в те місце, де ти зараз знаходишся. Поклонись тому, що в тебе є. Відпусти надію на майбутнє щастя, твоя радість не залежить від ще більшого». Відпусти мети, втрать пункт призначення, і зверни увагу на сьогодення. Будь повільним. Якби тут. Дихай.

Бо насправді ти завжди Тут, хоча більшу частину часу намагаєшся бути «Там». (Але навіть тоді, коли ти отримуєш «там», ти все ще перебуваєш Тут. Зараз — твій дім.)

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Можна жити із задоволенням. Можна мати великий успіх в цьому світі, жити життям, яка подобається, навіть плекати мрії про майбутнє, але як і раніше бути повністю підключеним, заземленим в сьогоденні. Можна жити не поспішаючи, смакуючи кожну мить життя, пробувати на смак кожен день, а не мчати крізь нього.

Поточний момент — не кінець, але абсолютно повний, завершений у собі мить життя. Живи поточним моментом. Розум може назвати це «відсутністю амбіцій». Я називаю це розсудливістю, вдячністю, спокоєм; простором, в якому, за іронією долі, все можливо.

Джефф Фостер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст