Корисні поради

8 порад як правильно вибрати кільце для пропозиції руки і серця

Чому вибір потрібно робити з великою обережністю і увагою.
2к.

Вибір кільця для заручин  — дуже важливий етап у відносинах, передбачає багато романтики і емоцій, оскільки ви вибираєте символ любові і прихильності, які існують між вашою парою. Ось чому вибір потрібно робити з великою обережністю і увагою. Отже, в цій статті ми підготували кілька порад про те, як правильно вибрати кільце для заручин.

Піднести обручку – дуже красивий жест, коли ви хочете попросити улюблену вийти за вас заміж. Та одне можна сказати напевно: будь-яка жінка зрадіє, дізнавшись, що прикраса було обрано спеціально для неї. Тут немає ніяких правил. Ювелірний виріб може містити дорогоцінні камені і мати будь-який дизайн, все залежить від вашого смаку. Однак перед походом в ювелірний магазин, потрібно знати розмір пальця коханої. Прикраса можна носити на будь руці. Після весілля наречена може сама вирішити, носити обручку в парі разом з обручкою або окремо.

Таким чином, вибір помолвочного кільця — дуже важливий момент для відносин пари.

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

У чому різниця між помолвочным і обручкою?

Обмінюються обручками під час весілля, і носять протягом усього життя. Обручку підносять під час пропозиції руки і серця. Це єдина відмінність між прикрасами. Тому обручку – вважається більш символічним жестом прояви любові.

8 порад, як вибрати обручку?

  1. Будьте уважні

Перш ніж вибрати ідеальне прикраса, зверніть особливу увагу на те, які ювелірні вироби привертають вашу дівчину у вітринах ювелірних магазинах. Ви можете як би випадково зайти в один з них, прогулюючись по торговому центру, після перегляду кіно. Таким чином, ви зможете вловити «повідомлення», яке, можливо, допоможе вам вибрати ідеальне обручку, отримавши яке, вона обов'язково скаже: «ТАК». Ще один дуже важливий рада при виборі — звертати увагу на те, що їй подобається в Instagram і Facebook. Так ви зможете дізнатися основні моделі кілець, які їй подобаються.

  1. Запитайте подруг

Якщо немає можливості дізнатися, що їй подобається в Інтернеті, в соціальних мережах, ви можете запитати думку близької їй людини, який знає її стиль. Спитайте поради її кращої подруги, мами або сестри, ви будете знати, які моделі прикрас їй подобаються, і як правильно вибрати кільце.

  1. Запитайте її

Однак при бажанні ви можете безпосередньо запитати її, який стиль кільця їй подобається. Це найпростіший, але найменш несподіваний спосіб, бо так вона буде знати, що ви збираєтеся попросити її вийти за вас заміж.

  1. Спосіб життя

При виборі дизайну обручки слід враховувати спосіб життя вашої майбутньої дружини. Так що, якщо її життя більш активна і практична, обручку з великою кількістю каміння — не найкращий вибір. При виборі кільця для заручин також необхідно враховувати її професію. В залежності від її професійної діяльності обручка має бути простіше, без безлічі деталей. Якщо вона працює в офісі, відмінний вибір – це діамантовий пасьянс, так як це дуже красиве кільце, яке доречно буде виглядати навіть в робочому середовищі.

  1. Персональний стиль

Її особистий стиль так само важливий, як і спосіб життя. Надзвичайно важливо, щоб ви знали, що їй подобається, а що ні, так як це допоможе вам вибрати для неї ідеальне обручку. Отже, ви завжди можете подивитися, що вона носить, як одягається на роботу, під час активного відпочинку або будинку. Все це допоможе вам визначитися з моделлю. Якщо можливо, загляньте в її скриньку для коштовностей і подивіться, які прикраси вона носить у повсякденному житті. А як тільки ви дізнаєтеся, який стиль у вашої майбутньої дружини, напевно ювелір зможе запропонувати вам кільце тієї моделі, яка їй підходить.

  1. Ваш бюджет

Суміш любові і фінансів досить складна, однак при виборі обручки необхідно керуватися здоровим глуздом. Ось чому вам потрібно вибрати кільце, яке відповідає вашій кишені і не зашкодить бюджету. Тому ви повинні визначити, яку суму ви можете заплатити за кільце, щоб не поставити під загрозу своє фінансове благополуччя.

Пам'ятайте, що необов'язково залазити в борги, щоб купити перстень, оскільки переважна більшість людей не цікавить фінансова цінність, а любов, прихильність і відданість, що партнер вклав у це прикраса.

  1. Розмір кільця

Ще один дуже важливий момент – це знати розмір пальця дівчини, і це теж велика проблема. У більшості випадків пропозицію руки і серця стає несподіванкою, і в багатьох випадках неправильно підібрати розмір кільця – це нормально. Однак, щоб уникнути непередбачених проблем з розміром, варто дізнатися, розмір пальчика коханої. Ви також повинні знати, що не всі моделі кілець можуть виконувати цю регулювання обода, тому використовуйте інше кільце, яке вона носить, в якості орієнтира для розміру.

Тепер, якщо це неможливо, проявіть трохи хитрості, щоб дізнатися, якого розміру вона носить кільце.

  1. Колір золота

Після того, як ви визначили з моделлю і бюджетом кільця, у вас є ще одне важливе питання, яке слід розглянути: який колір золота вибрати для помолвочного кільця. Зрештою, правильний вибір тону– це питання, на яке немає правильної відповіді. У Росії найбільш поширеними варіантами кілець є жовте золото 18 карат, а також біле золото 18 карат. Зовні найбільш часто використовувані метали – біле золото і платина.

Якщо ви не впевнені, який колір золота вибрати, перше, що потрібно враховувати, — це її смак в прикрасах. Таким чином, рекомендується звертати увагу на кольори прикрас, а також на аксесуари, які вона зазвичай носить, або на те, що вона найчастіше зауважує у вітринах ювелірних магазинів.

Крім того, ви можете разом піти в ювелірний магазин і вибрати обручку.

Пам'ятайте, головне – це момент щастя. Адже те, що ви вирішили поєднати ваші життя, вже є одиним з найромантичніших моментів, який ви будете згадувати все своє життя.

author avatar
Антон Клубер Головний редактор
Антон займає почесне місце головного редактора сайту Клубер вже більше десяти років, демонструючи свої професійні навички журналіста. Володіючи глибокими знаннями в області психології, відносин і саморозвитку, він також захоплюється езотерикою і кінематографом.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст