Корисні поради

11 способів миттєво зарядитися енергією з ранку

Як швидше встати з ліжка і отримати більше енергії з ранку? Спробуйте деякі з цих простих технік:
4.7к.

Спрацьовує ваш будильник. Ранок понеділка. У неділю ви засиділися допізна і вам потрібно бути на роботі через дві години. Ви не хочете вилазити з ліжка, що вже тут говорити про те, щоб робити якісь ранкові справи.

Як швидше встати з ліжка і отримати більше енергії з ранку? Спробуйте деякі з цих простих технік:

1. Поставте на будильник вашу улюблену музику

Звук більшості будильників жахливий і у багатьох може викликати почуття тривоги. Таким чином, використовуючи стандартний звук будильника, перша думка у вашій голові кожен день негативна. Це жахливий спосіб початку дня!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

Замість цього я раджу поставити на будильник музику, яка робить вас щасливими. Перша думка в вашій голові кожен день буде яскравим. На відміну від дратівної звуку будильника, в цьому випадку ви навіть не захочете його відключати! Ви просто захочете танцювати, а спати, танцюючи, неможливо...і коли танцюєте, то хочете встати.

Тому ще до того, як ви це зрозумієте, ви вже встанете і будете готові почати день!

2. Пийте кофеїн незадовго після прогулянки

Часто перші кілька годин після пробудження люди відчувають себе розбитими і сонними. Такі почуття призводять до зниження продуктивності і означають, що на деякі завдання ви витратите більше часу, ніж потрібно.

Щоб позбутися від ранкової сонливості, пийте каву або чай через п'ятнадцять хвилин після пробудження. Це не дасть вам знову заснути, але дасть енергію, потрібну для швидкого завершення ранкових справ і для того, щоб вчасно прийти на роботу.

3. Поставте будильник далеко від ліжка

Якщо ви поставите будильник далеко від ліжка, вам потрібно буде встати, щоб його вимкнути.

Часто саме встати з ліжка – найважче з ранку. Швидше встаючи з ліжка, ви збільшуєте ймовірність більш раннього початку дня, а не переставляєте будильник на інший час. Якщо ваш будильник поруч з ліжком, то це спрощує можливість переставити час будильника і спати довше.

4. Робіть з ранку фізичні вправи

Легкі фізичні вправи з ранку розбудять ваші ендорфіни і додадуть більше енергії. Оптимальна тривалість і інтенсивність вправ залежить від людини.

Після швидкої тренування в спортзалі, я відчуваю себе повним енергії і готовий почати день. Крім цього, залишок дня залишається вільний для інших занять.

5. Пийте воду прямо перед сном

Коли ви п'єте воду перед сном, це означає, що рано вранці в туалет. Це змусить вас встати і не дасть знову заснути.
Але постарайтеся не пити занадто багато води за кілька годин до сну, тому що це може змусити вас встати серед ночі. Я раджу експериментувати, щоб знайти оптимальний час і кількість випитої води перед сном.

6. Залишайте відкритими штори

Залишаючи штори відкритими, ви даєте сонця можливість потрапити в кімнату і розбудити вас. Сонце також джерело вітаміну D, а він дарує енергію.

7. Їжте перед сном

Одна з причин почуття сонливості і повільності з ранку в тому, що за вісім годин сну ви ніяк себе не підкріплювали. Маленький перекус перед сном допоможе вам запобігти це почуття.

Я зазвичай їм щось з низькою кількістю вуглеводів і легке для травлення, наприклад, сир, йогурт, молоко і/або арахісове масло. Занадто багато їжі або їжа, яку важко переварити не може дати вам спати, тому краще всього поекспериментувати, щоб знайти найкраще кількість і тип їжі для перекусу перед сном.

8. Їжте, коли прокидаєтеся

Невелика кількість легкопереваримой їжі з ранку подарує вам енергію. Як ми вже говорили, поки ви спите 8 годин, то нічим не підкріплюється організм. Я раджу шматочок фрукта, склянку молока, або йогурт.

9. Кожен день лягайте спати і прокидайтеся в один і той же час

Регулярний і постійний режим допомагає вашому організму увійти в природний ритм. Таким чином, ви почнете природним чином засинати і прокидатися в один і той же час кожен день. Пробудження стане більш природним і, відповідно, у вас буде більше енергії.
Крім цього, такий графік допоможе вам раніше засипати. Правильне кількість сну допоможе вам відчувати себе більш енергійно. Пильнування по ночах, коли на наступний ранок потрібно рано вставати, може нашкодити рівнем енергії.

10. Робіть з ранку те, що вам подобається

Стимулювання розуму надихаючим або приємним справою подарує вам енергію. Знання того, що ви будете робити щось цікаве, зробить ваш підйом з ліжка більш бажаним.

11. Заплануйте що-то з ким-то з ранку

«Відповідальність перед кимось» — один з найбільш ефективних мотиваторів. Якщо хто-то залежить від вас або стежить за прогресом, ви будете відчувати мотивацію до цієї справи.

Планування сніданку або тренування з одним дасть вам чіткі рамки ранку і змусить встати!

Почніть використовувати ці прості способи у вашому житті, може бути додавайте по одному кожного разу. Поступово, у вас буде більше енергії протягом дня. Ви також будете більш продуктивні і досягнете більшого!

Автор —  Mike Fishbein

Переклад статті —  11 Ways to Get More Energy in the Morning Instantly via Клубер

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст