Корисні поради

Ось кого не можна брати в хресні ні в якому разі!

Ех, знати б раніше...
4.9к.

Ми знаємо про хрещення дуже мало, адже це — перший крок людини на шляху до Бога. Обряд хрещення дитини — світле свято для всієї родини! Щоб таїнство відбулося за всіма канонами, потрібно приділити особливу увагу вибору хресних батьків для малюка.

Хресні батьки — ангели в світі, які покликані допомогти маленькій людині почати духовне життя, які будуть захищати його від спокус все життя... Вибір хрещених впливає на майбутнє дитини, про це треба пам'ятати завжди.

Хрещення дітей в церкві

Звернувшись до служителя церкви, завжди можна отримати точну відповідь на це питання. Брати в хрещені батьки і матері перерахованих нижче людей не дозволено церквою!

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

КОГО НЕ МОЖНА БРАТИ В ХРЕСНІ

Не можна брати в хресні матері дівчину віком до 14 років, хресні батьки — юнака молодше 15 років. Лише по досягненні цього віку можна займатися духовним вихованням, вважає церква.

Ченця і черницю ні в якому разі не можна брати в хресні.

Не можна брати в хресні людей з психічними захворюваннями.

Забороняється кликати в хресні чоловіка і жінку, які перебувають у шлюбі. Кумам церква забороняє одружуватися.

Хрещеними не можуть бути батьки дитини.

КОГО МОЖНА БРАТИ В ХРЕСНІ ВСУПЕРЕЧ ЗАБОБОНАМ

У народі вважається, що не можна брати в хресні матері для дівчинки незаміжню жінку, а в хресні для хлопчика — неодруженого чоловіка. Віднесе щастя, все забере собі!

Звичайно ж, це безглузде марновірство. Церква не ставиться до нього серйозно, адже ніяких християнських коренів воно не має, і схвалює такий вибір хресних батьків. Головне, щоб люди були хороші!

Ще одне марновірство — про вагітних жінок, яких не можна брати в хресні матері.

Церква не забороняє цього! Єдиний момент, який може викликати хвилювання: чи буде зручно хрещеної матері вистояти всі хрещення, чи вистачить у неї сил. Багато в чому це залежить від стану здоров'я та строку вагітності у жінки.

Що таке самовіддана любов, як усвідомити межі між добром і злом, що таке віра, совість, терпіння і милосердя: про все це повинні розповідати хрещенику духовні батьки при кожній зустрічі. Це головний подарунок!

Складно зрозуміти і прийняти таке твердження. У нас прийнято нести в будинок хрещеника гроші, іграшки, прийнято проводити з дитиною час бездіяльно. Це чудово, звичайно! Але багато хто забуває, що хресні батьки — насамперед духовні наставники.

Молодий, незрілої душі так важко в світі! Щоб не робити помилок у юності, щоб стати успішним дорослою людиною і не шкодувати потім ні про що, потрібно в дитинстві отримати гідне духовно-моральне виховання.

Таїнство хрещення дитини проводиться один раз. Ні в якому разі перехрещувати дитину не можна, що б не трапилося! Церква забороняє проводити цей святий обряд другий раз. Будь хресних виберуть батьки дитині, такі і залишаться на все життя.

Христос приходить до нас в образі людини, що ти зробиш для людини — зробиш для Христа. Розкажи про цю корисну статтю своїм друзям!

За матеріалами — tayni-mirozdaniya.ru

author avatar
Елліна Гофман Редактор
Народившись в Одесі, а тепер проживаючи в Тель-Авіві, я, Елліна Гофман, перенесла багатство культур і знань з одного куточка світу в інший. Моя пристрасть і глибоке розуміння психології міжособистісних відносин і астрології дозволяють досліджувати та розкривати тонкі нюанси людського досвіду крізь лінзу астрологічних символів.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст