Персона

«Немає гарантій, що завтра настане, так що живіть сьогодні»: 20 цитат Кіану Рівза

«Якщо вас жорстоко підвели, але у вас не вистачає мужності залишатися добрим по відношенню до інших людей, тоді ви міцний горішок з серцем ангела».
2.7к.

Він виділяється на тлі більшості акторів: веде скромний спосіб життя, уникає інтерв'ю, значну частину своїх гонорарів, не афішуючи, жертвує на благодійність. Життя не раз завдавала Кіану Рівзу жорстокі удари, від деяких з яких, за власним визнанням актора, він до кінця так і не оговтався. Життєві випробування залишають незмивні відбитки на нашому світосприйнятті, і у Рівза сприйняття світу особливе...

«Легко втекти і сховатися, коли трагедія входить в наше життя. Секрет до продовження вашого шляху — використовувати свій досвід і хороший і поганий — створити кращу версію себе».

 • «Ми можемо навчитися шукати в світі красу, яку пропонує нам життя. Труднощі — це можливість зрозуміти, що життя коротке, і треба прожити його оптимально, можливість стати істинним і кращим людиною».
 • «Я ніколи не зациклювався на грошах, це не те, заради чого я став актором, і я ніколи не любив славу. Хоча це непогано — не піклуватися про рахунках. Це кліше, що за гроші щастя не купиш. За них можна купити свободу жити тим життям, яким ти хочеш».
 • «Я люблю бути одна, але намагаюся не бути самотнім, тому що останнє просто нестерпно».
 • «Кожна боротьба у вашому житті в результаті перетворила вас в людину, якою ви є сьогодні. Будьте вдячні за важкі часи, вони тільки роблять вас сильнішими».
 • «Цілувати когось- це дуже інтимне дію, правда, дуже інтимне; серце завжди пропускає удар перед поцілунком».

«Горе трансформується, але ніколи не проходить».

 • «Іноді простих речей найважче досягти».
 • «Мене вчили ставитися до людей саме так, як я хотів би, щоб вони ставилися до мене. Це називається повагою».
 • «Знати, що твоє майбутнє в твоїх руках, — це неймовірно окрилює почуття».

«Якщо вас жорстоко підвели, але у вас не вистачає мужності залишатися добрим по відношенню до інших людей, тоді ви міцний горішок з серцем ангела».

 • «Вважаю, що життя без любові, без її відчуття або можливості дарувати — досить сильне покарання».
 • «Людиною, який утримував мене від мого щастя, був я сам».
 • «— Які дівчата вам подобаються?
  — Вони всі ангели».
 • «Дівчата — це вищі істоти. Вони здатні зрозуміти, що відбувається всередині чоловіки. Саме тому жінки не володіють фізичною силою. Завдяки чому їм вдається читати думки своєї другої половинки. Вони більше розвинені, ніж сильна стать».
 • «Бачите людей позаду мене? Вони поспішають на роботу, не звертаючи уваги ні на що. Іноді ми так увязаем в наших щоденних обов'язках, що забуваємо насолодитися красою життя. Ми немов зомбі. Підніміть очі і вийміть навушники з вух. Скажіть „привіт“ комусь, кого ви бачите. Обійміть кого-то, якщо вам здається, що людина відчуває біль. Допоможіть кому-небудь. Кожен день потрібно жити так, наче він останній. Люди не знають дещо про мене: кілька років тому в мене була депресія. Я ніколи нікому про неї не казав. Мені потрібно було знайти власний спосіб її побороти. Чоловік, який не давав мені бути щасливим, — був Я САМ. Кожен день дорогоцінний, і давайте ставитися до них так само. Немає гарантій, що завтра настане, так що живіть сьогодні!»
 • «Я не можу стати частиною такого світу, де чоловіки одягають своїх дружин як жінок легкої поведінки, виставляючи на показ все те, що має бути таємним. Де немає поняття честі і гідності, і на слова людей можна посилатися лише тоді, коли вони кажуть „обіцяю“. Де жінки не хочуть дітей, а чоловіки не хочуть сім'ї. Де сосунки вважають себе успішними за кермом батьківських машин, а будь-хто має хоч трохи влада намагається довести вам, що ви нікчема. Де люди лицемірно заявляють, що вірять у Бога з чаркою алкоголю в руках, і з відсутністю найменшого розуміння своєї релігії. Де поняття ревнощів, вважається ганебним, а скромність — недолік. Де люди забули про кохання, а лише шукають найкращий варіант партнера. Де люди ремонтують кожен шерех своєї машини, не шкодуючи ні грошей, ні часу, а самі виглядають настільки убого, що тільки дорога машина може це приховати. Де хлопці пропивають батьківські гроші в нічних клубах, кривляючись під примітивні звуки, а дівки в них з-за цього закохуються. Де М і Ж вже давно не розрізняються і де все це разом називається свободою вибору, але тих хто вибере інший шлях — затаврують відсталими деспотами. Я вибираю свій шлях, шкода тільки те, що я не знайшов такого ж розуміння у тих людей, у яких найбільше його шукав».
 • «Фотографія може розповісти більше, ніж тисяча слів, але жодне з них не буде правдою».

«Ненавиджу, коли люди мені брешуть. І терпіти не можу насильство, особливо без причини».

 • «Для мене гроші не значать нічого. Я заробив багато грошей, але віддаю перевагу насолоджуватися життям, а не піклуватися про рахунку в банку. Я живу просто. Всі знають, що головне — це здоров'я».
author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст