Персона

Джулія Робертс: «До 40 років ви одягаєте своє життя своїм обличчям, а після — носіть своє життя на своєму обличчі»

37.6к.

Актрису Джулію Робертс знають і люблять у всьому світі. У неї непростий характер, але з неї мріяли і мріють працювати багато режисерів. Вже років десять Джулія рідко з'являється на екранах. Так, вона дозволяє собі вибирати сценарії і відмовлятися зніматися у фільмах, які їй не по душі. А ще вона дуже мудра жінка. Їй за 50, і вона випромінює щастя...

Ось один з її постів на тему віку:

«Під фото з племінницею мені написали: як ти постаріла, яка ти жахлива. Те, що сталося, змусило мене зрозуміти, наскільки важко бути молодою жінкою в часи соціальних мереж. Мені за 50, я знаю, хто я, і знаю, чого хочу. Подібні коментарі можуть образити.

У мене теж є дзеркала, але я не одержима ідеєю краси будь-якою ціною. Хтось сказав, що до 40 років ви одягаєте своє життя своїм обличчям, а після ви починаєте носити своє життя на своєму обличчі. Саме це додасть обличчю красу, тому що я задоволена своїм життям!!!»

А ось іще одна чудова цитата:

У телеграм-каналі «Клубер» кращі статті про відносини, психології, езотерики та саморозвитку, які допомагають збагатити внутрішній світ і поліпшити якість життя.

«Досконалість — це хвороба багатьох жінок. Ми покриваємо наші обличчя тоннами макіяжу. Ми регулярно колем собі ботокс і моримо себе голодом для «ідеального розміру». Ми намагаємося виправити те, що абсолютно цього не потребує. А те, про що ми повинні дбати в першу чергу, залишається без нашої уваги».

author avatar
Марина Карасьова Редактор
Наш редактор Марина мріє, щоб усі діти були щасливими. А ще про великій бібліотеці, наприклад, як у письменника Умберто Еко. Вона вважає, що особисте зібрання книг — це колосальний набір ресурсів, що дозволяє зробити навіть неможливе можливим. За освітою психолог Марина, багато років працювала редактором у різних виданнях.
Клубер саморозвиток та особистісний ріст